Meklēšanas rezultāti

www.ss.lv - izdara un nepaskaidro (Sūdzība)

izdara un nepaskaidro es visu laiku esmu priecajies par ss.lv, bet kadu laiku atpakal manus sludinajumus izdzesa(pat maksas) un nevaru iegut paskaidrojumus ko tad esmu parkapis.uz e-pastiem vini neatbild!

www.ss.lv - Virtuves remonts - 28808161 (Sūdzība)

Virtuves remonts - 28808161 Labdien, Ja redzeesiet ss.lv portaala remonta stradnieku (krievs) ar taalruni 28808161, ziniet shis ir krapnieks, remontu taisa nekvalitatiivi, taisijam remontu virtuvee, shausmas vien, krasoja griestus, dzeltenes traipas palika, limeeja tapetes, pielimeejas slikti uttl.

www.ss.lv - atieksme pret klientu (Sūdzība)

atieksme pret klientu Katrs mēs varam kļūdīties. Bet pastāv taču iespēja šinī neta vidē paskaidrot kur tu esi kļūdījies. Tomēr www.ss .lv adminstrācīja strikti norāda- varat rakstīt redaktoram vai arī ne, tik un tā neviens to nelasīs. Vai šis nav tas gadījums kad mūsu tiesības tiek ignnorētas.

www.ss.lv - neievieto apmaksātu sludinājumu! (Sūdzība)

neievieto apmaksātu sludinājumu! Nevaru nekā ieskaidrot ss.lv administrācijai vai redaktoram, ka ir samaksāts par sludinājumu, kurš joprojām nav ievietots!Vai viņiem ir dota rīcības brīviba, ka pat neuzklausa pakalpojumu ņēmējus? Vai tā ir bezkaunīga apkrāpšana?

www.ss.lv - sludinajums (Sūdzība)

sludinajums Jau cik reizes esmu meiģinājis ievietot sludinājumu SS.lv portālā un par katru reizi maksāju ~1ls, un uzlieku lai sludinajums tiek publicets 2 nedēļas, bet viņi izdzēš manu sludinājumu jau pēc pāris stundām bez iemesla! Mans teksts atbilst visiem noteikumiem! Un kad meiģinu viņiem uzrakstit un paprasit kas par problemu? Lai noskaidrotu kapēc viņi dzēš arā- bet viņi vienkārši mani ignorē un neatbild uz vēstulēm! Viņi ir krāpnieku bars kuriem nevar uzticēties!

www.ss.lv - Naudas izkrāpšana (Sūdzība)

Naudas izkrāpšana Tikko saskāros ar klaju naudas izkrāpšanu. Ievietoju sludinājumus par ~ 12 ls. Saņēmu brīdinājumu, ka 1 neatbilstot noteikumiem (nepareizā sadaļā esot). Pieteicos, ka man ir vēl vairāki. Neviens neko neatbildēja, bet visus izdzēsa. Klaja naudas izkrāpšana, pie kam anonīma, domāju, ka tas ir tāds biznesa modelis. Diez, vai īpašnieks par to informēts. Ja tā, tad tas droši vien ir kāds bandītisks tips, kooperatīvu laiku rudiments. Ja Jūs, ss.lv īpašniek šo lasīsiet, nepaslinkojiet ar mani...

www.ss.lv - naudas izkrapšana (Sūdzība)

naudas izkrapšana Ievietojot sludinājumus, tie tiek nepamatoti izdzesti, jo it kā neatbilst noteikumiem, nauda protams atgriezta netiek. Sazināties ar firmu var tikai caur telefonu 67333317, kur atbild krievvalodiga sieviete, lai rakstot tikai operatoram. Par operatoru ir sajūta, ka beidzis labi ja 2klasi un latviešu valodā mēģina atrast pareizos burtus, līmenis viszemākais.Jāatdzist portals www.ss.lv ir populārs, bet gribētos lai attieksme būtu laipna un izskaidrojoša. Diemžēl firmas vadība ir nesasniedzama, kas arī liecina par krapniecibu un negodīgumu.

www.ss.lv - Podnjali ceni (Sūdzība)

Podnjali ceni Podnjali ceni na 0.10ls, kogda ceni padajut oni ih podimajut.vot pojavitsa analog ss.lv, i togda budite palec sosat, jesli ne palec togda stota drugoje.

www.ss.lv - Uzmanību! Izkrāpj lietotāju naudu! (Sūdzība)

Uzmanību! Izkrāpj lietotāju naudu! Uzmanieties! Sludinājumu portāls SS.LV veikli izkrāpj lietotāju naudiņu! Portāla administratori slikti pārzin latviešu valodu, tādēļ iesūtītais teksts var tikt "izbrāķēts" kā neatbilstošs noteikumiem. Vispirms klients samaksā naudu par sludinājumu, bet pēc tam administrators to izmet kā neatbilstošu.

www.ss.lv - Udalenie Objav lenij bez prichin i nevozvrat deneg (Sūdzība)

Udalenie Objav lenij bez prichin i nevozvrat deneg Budu ochenj priznatelej, kto pomozet i sostavit kompaniju v nakazanii vladelcev SS.LV

www.ss.lv - (Sūdzība)

obderalovka na reklame ss.lv.Snimajut objavlenija bez preduprezdenija,a denjgi ne vozvrasjajut!za platnije objavlenija!lpravila ne narushala..ljudi ne popadajtesj na etot razvod.

www.ss.lv - (Sūdzība)

18.01.2006. gribēju ielikt reklāmā savu mašīnu, lai pārdotu. Bet te tev nu bija. Neuzrakstīju nevienu rupju vārdu, nepārkāpu nevienu noteikumu, vienkārsi gribēju ielikt parastu reklāmiņu, bet tur man tika uzrakstīts, ka esmu pārkāpis kautkādus noteikumus un tieku bloķēts uz 18 dienām. Tas jau būtu nieks, bet tas jau man atkārtojās kādu tršo reizi. ĀĀĀ starpcitu varu tikai ielikt tur maksas reklāmas. Es saprotu, ka www.ss.lv grib nopelnīt naudiņu, bet nevajag taču tik nagla un pretīgi uzvesties.

Chalis no ss.lv tirgo pneimatiskas pistoles, kuras nedarbojas - Krāpšana (Fotoattēls)

Krāpšana Uzmanieties no pirkumiem ss.com mūsdienu laikos, jo krāpnieku skaits ar katru dienu pieaug. Visejošākā prece pēc griķiem un tualetes papīra ir gazes vai pneimatiskās pistoles, kuras var mierīgi iegadāties ss.com, kuras protams nedarbojas.

E Ehjomajo 08.04.2020
Komentāri 0

Tirgo dažādas virtuves iekārtas ss.com - Pārdod lietotu salauztu plītiņu (Sūdzība)

Uzdodas par mehāniķi, itkā labojot perifērijas iekārtas. Pats no Jēkabpils un reklamē savus pakalpojumus ss.lv vietnē. Tirgo dažādas virtuves iekārtas. Iegādājos no elektrisko plītiņu. Pēc 15 minūšu darbināšanas plīts riņķi nodega. Attaisot plītiņu vaļā, šis "mehāniķis" vadus satinis kā trāpījās, fāzi ar zami savienojis un vēl sazin ko. Respektīvi, labi ka māja vēl nenodega. Tālr. 29909821

Ss.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Cilvēks telefons. 22436844 ievietoja sludinājumu par pārdošanu fēna Dyson, naudas pārskatīju uz kontu LT523500010008755481-269.99 eiro, pārdevējs it kā nopirka Omniva, bet pasūtījumu nenosūtīja, visu laiku raksta ka pēc darba izsūtīs. Fēns tā arī neatnāca. Kad prasīju naudas atpakaļ katru reizi raksta- šodien būs, vēlākais rīt. Cilvēks vēl jautāja- kāpēc jūs strēsojat?! Pārgāja jau nedēļa naudas joprojām nav. Iesniegums jau uzrakstīts policijā. Nepārskaitiet naudu cilvēkam ar šādu vārdu uzvārdu. Telefons cilvēkam ir izslēgts.

SS krāpnieks - Krāpšana (Sūdzība)

Lv23parx0023634120001, +37128118078 uzdarbojas gan ss.com, gan Telegram, Whatsapp, facebook, viņam viss esot, sūta ar kurjeru/omnivu kā naudu samaksā, tā pazūd, visvairāk apkrāpto, kuri meklē kaut ko. Piemēram, manā gadījumā, auto lukturus. Visiem apkrāptajiem lūdzu sniegt policijā iesniegumu par krāpšanu, lai ātrāk šo ākstu atrod. Viņš sūta svešas pases, izmanto svešus datus kā "garantiju", par datu zādzību un izmantošanu krāpnieciskām darbībām arī ir iesniegumi, tur velk uz reālu cietumsodu...

A Aleksis 30.01.2021
Komentāri 5 Pārdevēji

Ss.lv - Nevaru piekļūt savam profilam (Sūdzība)

Nevaru piekļūt savam profilam Nevaru pieslēgties savam profilam, jo prasa otru E pasta adresi. Priekš kam lai cilvēkam būtu otra E pasta adrese. Ko darīt tiem kuriem tādas nav? Jo viņi to prasa kā obligātu prasību. Man šāda otra E pasta nav un nebūs. Ko darīt? Tikai jukušam cilvēkam vajag otru E pasta adresi! Un pie tam vēl viņi to prasa citā platformā izveidot. Tās tak ir tādas mocības lai izveidotu E pasta adresi. Un tad vēl jāatceras jauna parole un jaunais E pasts.

Ss.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Samaksājot par diviem dažādiem sludinājumiem, dažādās kategorijās 2x 3.75 EUR , pēc brīža saņemu ziņu, ka sludinājumi ir dzēsti. Pirms publicēju parlasīju noteikumus un esmu drošs, ka atbilst prasībām. Tā ir krāpšana! Kad vienreiz kāds pieliks punktu šai visatļautībai?

A Aldis 17.07.2017
Komentāri 4 Internets

Ss.lv - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Каждый раз ползая по вакансиям, постоянно вижу одни и теже вакансии, непонимаю почему барыжки не купят абонимент в сс.лв на то время сколько они будут продолжать искать рабочих.. к примеру вот барыжка решил будут 5 лет менять рабочих потом буду иметь постоянный коллектив а не проходной двор с латышами и русскими.. можно даже начать набирать мультикультурных рабочих латышей которые в латышскую речь вставляют русские слова "Labi davai koroch" и вот купил абонимент на 5 лет.. и висит обьевление на...

Ss.lv - slikts serviss (Sūdzība)

slikts serviss Kad centies saņemt skaidrojumu par dažādajām maksām par sludinājumu, tad atbildē var saņemt lūk to, ko redzat pievienotajā attēlā. Man trūkst vārdu, kā šāds uzņēmums var mierīgi turpināt darboties, ar šādu klientu servisu un turpināt mierīgi ņirgāties par cilvēkiem. Ir apnikusi jau šī situācija, ka pirms sludinājuma ievietošanas ir cita cena un pie sludinājuma apmaksas jau parādās pilnīgi cita cena.

R rita255 01.07.2017
Komentāri 5 Pakalpojumi