Meklēšanas rezultāti

www.ss.lv - Sludinajumu ievietošana (Sūdzība)

Sludinajumu ievietošana Uzmanību ! Tie kas izmanto mājaslapu ss.lv Tad tur ir nepatīkamas izmaiņas ! Sludinajumu ievietot vairs nav tik vienkarsi.Lai ievietotu sludinajumu Jums pienaksies iet cauri sarežgītai registracijai kur būs iesaistīts gan Jūsu tel numurs no kura būs jāsūta paaugstinatas maksas īsziņa autorizēšanai gan e-pasts un pats intresantakais kad esi izbūries tam visam cauri ,Tev priekšā izlec lapa kur par ievietošanu pieprasa samksu ! Tāpēc Es izvēlējos citu sludinājuma mājaslapu !

www.ss.lv - VORI (Sūdzība)

VORI UVAZHAJEMIJ NAROD, TOT KTO POLJZUJETSJA USLUGAMI REKLAMNOGO SAJTA SS.LV, PISHITE MNE NA EMAIL [slēpt]@inbox.lv , ja sobiraju na etu kompaniju zhalobi dlja podachi zajavlenija v ekonomicheskuju policiju, t.k poljzujasj etim reklamnim sajtom,otpravljaja na ih schet denjgi dlja oplati objavlenija, posle objavlenija udaljajutsja i denjgi ne vozvrashjajutsja, jakobi narusheni kakije-to misticheskij pravila, nadojelo uzhe eto nagloje vorovstvo.

www.ss.lv - maldināšana, nepatiesas informācijas norādīšana (Sūdzība)

maldināšana, nepatiesas informācijas norādīšana Autotirgotājs ss.lv ar tel numuru (+371)26485156 Latvijā reģistrētajiem transportlīdzekļiem norāda mazākus nobraukumus un ilgāk derīgas TA.

www.ss.lv - krāpšana (Sūdzība)

krāpšana Labdien! Vai kāds var paskaidrot kas notiek ar sludinājumu iesniegšanu portālā ss.lv? Iesniedzot sludinājumu uzrādās cena 0,49 Ls, bet kad apstiprini izrādās no konta ir noņemti 1.95 Ls? Ar redakciju sazināties nav iespējams. Nekādus paskaidrojumus no viņiem saņemt arī nevar Mīļie līdzcilvēki, kad vienreiz beigsies ši šmaukšanās. Uz ko skatās tiesībsargājošās instances?

www.ss.lv - krapnieces (Sūdzība)

krapnieces Dobrij den mamocki.Smotrite ne popodites.Na ss.lv i v atver.skapi. devuwka stavit kombinezoni Lenne novie za smewnie ceni 20-25ls.Pa ruski piwit cto ne ponimaet.Adresa daljekie ot Rigi rajoni,po tel. nedozvonitsja.Kogda prosiw preslat po pocte,no dengi perevesti posle polucenie tovara,necego neotvecaet bolwe.Imena toze raznie

www.ss.lv - lzeci (Sūdzība)

lzeci uvazaemie pokpateli ss.lv budte ostorozni s prodavcom s nomerom telefona 27075768. oni ne chestnie prodavci, eshe i hami poslednie. sokrili deffekti pri prodaze i otkazalisj vernutj 165 ls nazad. eshe i staliugrozatj policiej. bessovestnaja para.

www.ss.lv - Сервис (Sūdzība)

Сервис Самый поганый сервис предоставляет доска SS.LV. Нет возможности редактировать объявление, нет возможности удалить, если утеряно сообщение с кодом. Редакция на связь не выходит. Все формы объявлений корявые, говноделы и руки у них из жопы.

www.ss.lv - Kļūdas mājas lapas darbībā (Sūdzība)

Kļūdas mājas lapas darbībā Cien. SS.lv Es patērēju 20min , lai sagatavotu un iesniegtu sludinājumu, kurš sākotnēji tika norādīts , kā bezmaksas, bet tad saņēmu paziņojumu, ka man tas ir jaapmaksā. Apmaksas sadaļā man bija pieprasijums par reģistrāciju , pēc kuras man sludinājums ir zudis. Kā rezultātā es esmu Jums samaksājis , portams nieka 0,15ls un nieka 20min, bet tas rada pietiekami nepatīkamas izjūtas , jo vēltiju laiku , lai izdomātu tekstu unikālu/interesantu un otreiz es šādi vairs neuzrakstīšu :( Lūdzu esiet...

www.ss.lv - krapjas (Sūdzība)

krapjas Man ari ir izdzēsti maksas sludinājumi SS.lv bez paskaidrojumiem, nekas nav pārkāpts! Bijusi ari bezmaksas sludinājumi ar jaunam mantam-bet ne vairuma, izdēsā sen un tos vispār liedz ievietot bezmaksas, vienalga kura sadala. Redaktors sausi paskaidro-komercija, nedriksts. Un arī stiliņš komunicējot ar klientiem-ne labdien ne sveiki...Nožēlojami.

www.ss.lv - Sludinajuma ievietoshana (Sūdzība)

Sludinajuma ievietoshana Ja jus nedzivojat lv bet kada cita EU valsti,tad taa iespeja ievietot sludinajumu par maksu ss.lv vnk nedarbojas. Viss ir aizpildits pareizi bet neljauj ievietot sludinajumu uz ko atkartoti saka ka ir jaievada tel.nr.Un kursh protams ari tiek ierakstis (Latvijas tel.nr.)

www.ss.lv - darba sludinajums (Sūdzība)

darba sludinajums SS.LV portals ir krapnieki pasuti sludinaju bet vini panem neieliek vai vispar tadu portalu ir vaidzigs latvija

www.ss.lv - Nekompetents jurists (Sūdzība)

Nekompetents jurists http://www.ss.lv/msg/ru/work/legal-services/administrative-business/hxjfl.html Neuzķerieties uz šī āķa. Sieviete sevi dēvē par zvērinātu advokāti, lai gan pat reklāmas tekstu portālos nespēj izdomāt pati, šķiet, ka šī persona dēvētā ''zvērinātā advokāt'' nekas vairāk par pseido juristu nav. Ieteikums, neizmantot šīs ''profesionāles'' piedāvājumu.

www.ss.lv - Metējs (Sūdzība)

Metējs Krāpnieks, neiesaku ielaisties ne kādā gadījumā ar didžeju Vitāliju ar tel. nr. 255-22-486, kas sevi reklamē ss.lv. Pēc abpusējas vienošanās un didžeja apstiprinājuma par piedalīšanos mūsu pasākumā. Didžejs nebrīdinot, vienkārši neieradās uz pasākumu.

www.ss.lv - melo par tojiem (Sūdzība)

melo par tojiem kāda sieviete ss.lv pārdod toja kucēnus, ne kucēnu mamma, ne tēvs nav uz vietas, aizbildinās da ar jebko, cena 180.ls, ja pa telefonu saka, ka toji māk nokārtoties uz paladziņa, tad mājā, šammējie nokārtojas uz guļvietas, rozā plediņa, no sākuma viņa teica, nav viņas bet draudzenes utt, bija 3kucēni, tagad jauns sludinājums, ar jauniem tojiem bt jau brūnirižijiem, sanāk kaimiņkuce dzemdē ik pēc 1mēneša...:DD...atrodas braucot uz jūrmalas pusi, es nezinu, kā Tev blondīnīt no jaukās mājas nav...

www.ss.lv - Viltotie chiahuas no Favorits Pluss (Sūdzība)

Viltotie chiahuas no Favorits Pluss Vēlos informēt, ka caur ss.lv kādi cilvēki pārdod chiahuas jaukteņus par 400.Ls no Favorita, kuceni ir smuki, bet apskatot māti, ir skaidrs, ka ir toja un varbut chiahua īsts krustojums, mēs arī gandrīz uzķēramies ar māsu, beigās sapratām, ka sunene 100% ir krustojums!!! Uzmanieties, un pie tam par tādu cenu!!!

www.ss.lv - Izmantots mans telefona numurs (Sūdzība)

Izmantots mans telefona numurs http://www.ss.lv/msg/lv/agriculture/animal-husbandry/agricultural-animals/pigs/g... Vēlētos lai izdzēšs, jo nēesmu licis šo sludinājumu!

www.ss.lv - Доска бесплатных объявлений (Sūdzība)

Доска бесплатных объявлений Подал вчера 5 платных объявлений. Все были удалены редактором сайта :) Сейчас понимаю, SS - он и есть СС! Лохотрон!

www.ss.lv - Pārdod dārgus un slimus kaķus. (Sūdzība)

Pārdod dārgus un slimus kaķus. Vienkārši brīdinu, ka zip.lv un ss.lv ne tikai pārdod dārgus kaķus, bet vēl arī ar pamatīgiem defektiem!!! Pirms pērkat, kārtīgi pārdomājiet lēmumu, un neuzķeraties uz to, ka tie ir mazi skaisti, bet pēc tam ir problēmas!Jā un uz atlaidēm neceriet, tas ir skumīgi, ka Jums audzētāji interesē tikai piķis... :((( Tas vairāk attiecas uz Britu un skotu kaķiem...

www.ss.lv - palīdzība (Sūdzība)

palīdzība nesaprotu to pakalpojumu ss.lv sadaļā diplomdarbi... itkā lūdzu palīdzību bet katrs trešais apčakarē... reāli ne? ko tad liek tādus tekstus ātri un kvalitatīvi izpildīsim pasūtījumu?

www.ss.lv - nevar pieslegties (Sūdzība)

nevar pieslegties Jau kadas 4 dienas nevar ieiet ss.lv un ta diezgan biezi.Ar internetu viss kartiba jo citas lapas var ieiet bez problemam.