www.sudzibas.lv Šašliki Beberbeķu 58, Rīga (SIA Ceļmallapa) Saskābuši salāti un bezgaršīgs ēdiens

Šašliki Beberbeķu 58, Rīga (SIA Ceļmallapa) - Saskābuši salāti un bezgaršīgs ēdiens

Nevienam neiesaku ēst šašliku ēstuvē uz Jūrmalas šosejas pretī Vērdiņam - šodien izbaudījām ne tikai bezgaršīgu ēdienu ar saskābušiem salātiem, bet arī fantastiskas cenas par to visu un galu galā arī negatīvu personāla attieksmi. Pie bāra pasūtījām šašliku (ēdienkartē cena 2,50 Ls) papildus kāt kartupeļi (1Ls), salāti (1 Ls), kečups un majonēze (0,60 Ls), porcija kopā tātad sanāk 5,10 Ls, bet pretī saņēmām bezgaršīgu, neizmarinētu šašliku ar saskābušiem sīpoliem un saskābušiem kāpostu salātiem, 5 gurķa un tomātu šķēlītēm. Apēdām šašliku, salātus, protams, ieēst nevarēja, un gājām maksāt, pie reizes painformējot personālu par saskābušajiem salātiem. Sieviete, kas pieņēma pasūtījumu, īpaši izbrīnīta neizskatījās, pateica paldies mums, ka pateicām un ka tagad ārā silts laiks un ka tas esot gandrīz vai normāli. Mēs gan teicām, ka tam tā gan nevajadzētu būt, uz ko viņa atbildēja: "Nu tie kāpostu salāti jau vispār bija kā piedeva un tie jums par velti bija". Ja tā, tad par to 1 Ls, kas jāmaksā par "salātiem", šajā iestādē var dabūt 5 gurķa un tomāta šķēlītes? Un pat ja kāpostu salāti ir par velti, vai tādēļ cilvēkiem tie jādod saskābuši? Izsita čeku, kur visiem ēdieniem klāt pēdējā pozīcija 10% uzcenojums, kad es jautāju, par ko tas, atbilde bija: "Par to, ka uzcepām jums šašliku". Parasti 10% par apkalpošanu piemēro restorānos, nevis ceļmalas krogos, kur mēs paši pie bāra pasūtījām un paši pie bāra samaksājām. Ja ēdiens būtu bijis labs, neko neteiktu, bet šoreiz gan attieksme un ēdiens bija zem katras kritikas. Šo padošu tālāk visiem paziņām un izplatīšu tālāk, lai neviens neiegrābjas.

C