www.sudzibas.lv Salenieks Raivo Krāpšana, nekvalitatīvs darbs

Salenieks Raivo - Krāpšana, nekvalitatīvs darbs

Godātie!
Vēlos Jūs informēt par „celtnieku” Salenieku Raivo (Salenieks Raivo), e-pasts: [slēpt]@inbox.lv, tel.20330085, kurš strādā kopā ar „brigādi”. Šie apšaubāmas kvalifikācijas meistari, drīzāk „darboņi”, sevi pasniedz kā pieredzējušus, profesionālus celtniekus, taču patiesībā ir meļi, negodprātīgi, bezkaunīgi un galvenais neprasmīgi ”celtnieki”.
Lūk, daži piemēri no konkrētas situācijas!
Lai uzklātu uz sienas 18 m2 šķidrās tapetes šiem brigādes „darboņiem” bija nepieciešami deviņi iepakojumi (viens iepakojums paredzēts 3-4 m2). Tātad divas reizes vairāk nekā paredz šķidro tapešu (WEST 935) ražotājs!!?.
Melnā grīda parketa ieklāšanai tika ieklāta nekvalitatīvi. Durals netika piestiprināts betona grīdai ar „dībeļiem” ik pēc 30-40 cm, kā to paredz būvniecības noteikumi, bet tika uzklāts uz grīdas nenostiprinot (dībeļi tika sisti tikai tajās vietās, kur bija pacēlumi, proti, lai noslēptu pieļauto brāķi). Līmeņojot grīdu pacēlumi bija pat līdz 1 cm (grīda 20 m2).
Šeit esmu norādījis tikai divus piemērus no šī „celtnieka” izpildītajiem (lasi neizpildītajiem) darbiem. Tāpat tika nekvalitatīvi veikti citi darbi, kā, piemēram, uzlīmētas krāsojamās tapetes un uzklāta krāsa.
Bet pats galvenais ir tas, ka Salenieks Raivo un viņa brigādes „darboņi” nepilda solījumus, nepareizi aprēķina veicamo darbu apjomus, ignorē jebkuras pasūtītāja prasības un lūgumus, darbus veic pilnībā neievērojot būvniecības tehnoloģijas. Pieļaujot kļūdas tās nelabo un savu vainu neatzīst. Uzskata, ka visi citi ir vainīgi, izņemot viņus. Turklāt pietiek nekaunības pieprasīt samaksu par savām neizdarībām. Kad nauda samaksāta pazūd, tādējādi esiet gatavi, ka šie „darboņi”, kuri ir kopā ar viņu, var pazust jebkurā dienā.
Kā izriet no konkrētās situācijas apraksta, tad veicot šķidro tapešu uzklāšanu Salenieks Raivis ir iztērējis gandrīz divreiz vairāk materiāla nekā paredzēts. Secināms - šķidrās tapetes ir uzklātas neprasmīgi vai kāds no viņiem, iespējams, tās ir piesavinājis. Tādējādi, ja šie „darboņi” kādam piedāvā uzklāt WEST 935 markas šķidrās tapetes (rozā krāsā ar zelta diedziņiem) vai ieraudzīs šo „darboņu” mājās, tās, iespējams, būs no šī objekta.
Bez tam, tā kā īpašumam ir nodarīti materiālie zaudējumi, saistībā ar šo gadījumu, lai izvērtētu vai šo „celtnieku” darbībās nav saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes, kuras paredzētas Krimināllikuma XVIII nodaļā –Noziegumi pret īpašumu, esmu nolēmis vērsties prokuratūrā.
Nobeigumā vēlos brīdināt! Neuzticiet viņam nekādu būvniecību vai citus darbus. Pārbaudiet visus viņa veiktos darbus, pārmēriet un maksājiet tikai tad, kad esat pārliecināti, ka darbs ir 100% pareizi izpildīts.