Saldus skaistuma Studija,liela8 - Nekvalitativa frizetava

Apmekleju studiju pec daudz dziedetam uzslavam.uzticejos meistarei lai izbalinatu skipsnas un nogrieztu pasus galinus. Salona pavadiju 4stundas. Pustundu mana meistare,kamer krasojot skipsnas, klachojas pilnaa kruutii ar draudzeni par vinas tusiniem. Man tas tiesam neskita pienems,jo meistares fokuss nebiju es kliente , bet draudzenes klachas.
Rezultats atklajas Kad veelak maajas paskatijos tuvak un draudzenes sacija kaa man Labaa puse vispar nav nogriezta, bet kreisaa puse loti taisni,bez fileshanas nogriezta.
Kopuma friziere nemaak straadat ar gariem un bieziem matiem. Pamatojot,ka perfects griezums panakams TIKAI ar taisnosanu,kam esmu pret jo nevelos matus bojat. Zel, ka meistare nenoverteja manu viedokli un nepiedavaja alternativu veidu kaa nofikset griezumu pareizi. Seansa beigas samaksajot 40latus nebiju parliecinata par sis studijas professionalo sagatavotibu.
Atpakal nebusu.
Heebe ir joprojam 1000reizes labaka.