www.sudzibas.lv RUTA NEMIRSKA - krāpšana Facebook Marketplace RUTA NEMIRSKA - krāpšana Facebook Marketplace

RUTA NEMIRSKA - krāpšana Facebook Marketplace - RUTA NEMIRSKA - krāpšana Facebook Marketplace

Sveiki!

Vēlējos paziņot par krāpniecību platformā Facebook, īss apraksts - vēlējos nopirkt lietotu datorspēļu konsoli Xbox, ar pārdevēju(Facebook vārds norādīts kā Ruta Ne), sarunājām, ka nosūtīs izmantojot DPD pakomātu, norādīju uz kuru pakomātu būtu jānosūta, iedevu savu kontakttālruni, pārskaitīju naudu. Pārdevēja arī pateica, ka šodien tiks nosūtīts un kā rezultātā nākamajā dienā tiku nobloķets - rakstot ziņu tā nevar būt piegādāta - atrast personu Facebook arī neizdodas. Izveidoju jaunu profilu un ar to pārdevēju atrast izdevās - pierakstīju ziņu, ka ja netiks atgriezta nauda tiks paziņots policijai - nu un gandrīz uzreiz tiku nobloķēts.

Summa nav liela, profilā ir vēl kvantums visādu preču.

Nauda tika pārskaitīta uz LV34PARX00326296***** RUTA NEMIRSKA

D Daniels 12.08.2024

Sveika. Vai izdevās atrast rokā? Mani arī apkrāpa. Varam apvienoties, lai atrastu! :)

J Jānis Konutis 13.08.2024

Arī tiku apkrāpts 150eur apmērā

P paullaner 3 st atpakaļ

Sveiki, šī persona arī mani apkrāpa. Summa iemaksātā nebija liela, taču gribētos informēt un pasargāt citus, lai tie neuzķeras uz šo krāpniecību.