www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Bezdarbībā bīstamā situācijā

Rīgas pašvaldības policija - Bezdarbībā bīstamā situācijā

Pirms pāris nedēļām, manā darba vietā, veikalā, bija radusies bīstama situācija ar zādzības mēģinājumu, kur situācijas risināšanai tikai izsaukta policija. Cilvēks bija agresīvs un visu policijas gaidīšanas laiku uz mums lamājās un draudēja ar fizisku vardarbību gan mums, gan mūsu tuviniekiem. Pēc ierašanās, policists parunāja ar apsargu, parunāja ar zagli, un aizbrauca, pat neizsakot puisim nekādu aizrādījumu un neprasot neko par notikušo man un manai kolēģei. Šī situācija man ir nesaprotama un tiešām līdz šai dienai domāju vai iesniegt atlūgumu. Kāda man jēga nodarboties ar šādu kretīnu ķeršanu, ja pat policijai tādi neinteresē? Šāda attieksme tikai viņiem parāda, ka viņi var turpināt mēģināt, kamēr viņu zādzības mēģinājums izdosies, un tajā brīdī, kad tas ir izdevies, zagli jau vairs nevar noķert. Tas pats vīrietis vēlāk citu dienu veikalā vēlreiz iegriezās, veiksmīgi apzaga veikalu un tajā pašā laikā turpināja uzbrukt mūsu darbiniekiem. Puisis pat atzinās, ka gadiem ilgi jau nodarbojas ar veikalu apzagšanu. Pilnīgs absurds!

22.10.2024