www.sudzibas.lv Rīgas 61. pirmsizglītības iestāde Absolventa pieredze, 10. gadus vēlāk

Rīgas 61. pirmsizglītības iestāde - Absolventa pieredze, 10. gadus vēlāk

Pastāv cerība, ka šī pieredze ir tikai šī bērnudārza pagātne, un šīs problēmas ir atrisinātas.
Šī pirmsizglītības iestāde, pieņemu, labāk attiecās pret vecākiem, nekā bērniem, tādēļ laiks pastāstīt par audzināšanas īpatnībām, kas bija sastopamas pirms 10 gadiem. Jāņem vērā, ka šī sūdzība atstāsta senus notikumus.
Uz bērniem kliedz, ja viņi neēd pietiekami ātri, kā arī neļauj astāt šķīvi ar ēdienu, pat ja bērns vemj šķīvja saturu ārā. Manā grupiņā 2 bērniem bija pieredze, ka nācies ēst savas jau pirmoreiz ēstās pusdienas. Bērns tiek uzslavēts, ja viņš ātros tempos ēd pusdienas.
No malas novērots gadījums, kā netiek risināti konflikti starp bērniem, tiek izstumts bērns.
Izglītība bija apmierinoša, aktivitātes bija labi organizētas ar brīvo laiku, pret to nav sūdzību. Tomēr kādreizējo audzinātāju audzināšanas metodes iekļāva verbālu vardarbību.
Ceru, ka šī ir situācija, kas bija unikāla tikai noteiktajam laikam, tā neturpinās.

T tainsīgatiesa 01.07.2024

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

B Bеz_vārds 02.07.2024

Ko vajag no kastrētā impotenta? Mani bērnudārzā arī sita, visi sita un varoja

A Anonimaisabsolvents 23 st atpakaļ

Piedod, @Bez_vārds, bet no šī komentāra vien var redzēt to, kas ar tevi notika.