www.sudzibas.lv Rīga Plaza Slēgtas durvis

Rīga plaza - Slēgtas durvis

Vai tiešām Rīga plaza apsardzei izejas durvis ir jāslēdz ciet pl.20: 54? Konkrēti par ieeju "ņujorka" 09.09.2024. Šī izeja regulāri tiek noslēgta precīzi 21: 00, vai arī ātrāk. Izeja netiek norobežota, un klienti riņķo ar iepirkumiem, un netiek laukā. Vai tiešām nav iespējas slēgt ciet durvis 21: 10? Lai klienti un darbinieki varētu normāli iziet laukā pa durvīm. Šī situācija, ar konkrēto izeju jau ir gadiem. Daudzi no cilvēkiem atlauž durvis, un pēc tam tā arī atstāj.
Vai tiešām liekas 10 minūtes radīs problēmas veikalam...?

09.09.2024

ž žurcis 09.09.2024

Vai tu darbā uzkavējies liekas 10 minūtes, Antra?

A Antra Stendere 29.09.2024

Cienījamais, Žurci. Tirdzniecības centrs ir komerciestāde, kas nodrošina uzņēmējiem nodarboties ar komercdarbību. Nedomāju, ka, ja Jums būtu Rīga Plaza noīrētas telpas šādai darbībai, jūs būtu priecīgs, ka durvis tiek slēgtas ātrāk, (bieži arī atvērtas vēlāk) īdz ar to ,TEORĒTISKI, klientiem tiek liegta iespēja atstāt naudu jūsu uzņēmumā, kas nedēļas griezumā būtu 42 minūtes, gada griezumā iznāktu diezgan labs koplaiks.
Un jā - diemžēl ir reizes, kad man darbā ir jāuzkavējas ilgāk. Bet es ar to rēķinos, jo ne visus darbus var pabeigt tieši darba laika deklarētajā laikā.

Good Intentions 10.09.2024

Pastrādāsi, tad sapratīs, kas, kā un kapēc. Cilvēki nav tikai klienti, bet arī darbinieki.

Good Intentions 10.09.2024

Nav vienīgā šāda iestāde piem. Galleria Riga, Centrs u.c. Ir citas izzejas, ja negribi, tad nestaigā tik vēlu vai kusties ātrāk īpaši, ja zini.