Ričards Rainers Biķernieks - Krāpnieks - Jumiķa pakalpojumi - krāpšana

Ričards piedāvā jumiķa pakalpojumus, izkrāpj avansu un principā aizlaižas.

1. 25. aprīlī, paņēma avansu, sola sākt darbus 6. maijā
2. 22. maijā, pēc dažādiem aizbildinājumiem, lūdzu atgriezt avansu lai varu meklēt citu meistaru. 3. 3. 24. maijā, Ričards apgalvo ka beidzot pasūta šindeli, tikai jāsagaida piegādi un sāks darbus
4. 17. jūnijā, pēc vairākām nedēļām dažādu aizbildinājumu kļūst skaidrs ka nekāds remonts nenotiks. Ričards pats piedāvā beigt sadarbību.
5. 25. jūnijā avanss vēl joprojām nav atgriezts. Ričards apgalvo ka nevar atgriezt avansu jo esot pasūtīti materiāli. Kvīti par materiāliem, pašus materiālus, vai jebkādu citu apliecinājumu uzrādīt nevar.

Pēc dažādas lauzšanās un draudiem ar policiju, Ričards ir atgriezis daļu avansa. Līdz šai dienai - 20. Augustam, avansu atgūt nav izdevies. Ričards ir pārstājis atbildēt uz ziņām.

Vai Ričards tiešām nodarbojas ar celtniecību, vai arī šī ir tīra krāpšana, nav skaidrs. Nekādus pierādījumus tam ka šis cilvēks spēj veikt celtniecības darbus tā arī neredzēju.

Aicinu uzmanīties sadarbojoties, vai nodarbinot šo cilvēku.

J

P Palīgs neskaidrajiem 2 st atpakaļ

Ko nozīmē paņēma avansu? Jūs pats labprātīgi svešam keksam iedevāt naudu. Par neko. Tak nebija vēl nekādi darbi iesākti. Pirmo reizi ieraudzītam purnam bez nekāda pamata iedevāt naudu.. Domāju ka tā jau sen ir klondaikā iebērta..