www.sudzibas.lv Rgrupa Strādā bez dokumentiem

Rgrupa - Strādā bez dokumentiem

Iesaku uzmanīties no mežizstrādes kompānijas Rgrupa, strādā bez dokumentiem, kad noķer izvedot kokmateriālus,3 Mēneši jācīnās, lai panāktu vienošanos un vēl Rgrupa stāsta, ka strādāt bez vienošanas ir ok. Esiet uzmanīgi un neiesaistieties bez līgumu noslēgšanas pirms laižat savā īpašumā.

Papildināts Rafa 29.08.2021

Noslēdz koku ciršanas un realizācijas līgumu ar trešo personu, nevis īpašnieku. Neuzrāda īstos izcirstās un realizētās koksnes apjomus. Arī realizētās koksnes Cena ir zem tirgus vērtības. Sola, pēc darbiem sakopt visu. Realitātē pazińo, ka par īpašnieka līdzekliem. Vienoties nevar. Nesadarbojieties!

R

C Cilvēktiesības 4 st atpakaļ

Lielākā šmaucēju grupa! Uzmanieties!
Tehnika apdrošināta, bet, ja ir neliels bojājums izraisīts ( paaugstināta riska darba veikšanā), tad jāmaksā darbiniekam. Vel bez brīdinājuma atlaiž no darba!