www.sudzibas.lv Respekts apavu veikals Attieksme pret klientiem

Respekts apavu veikals - Attieksme pret klientiem

Apavu veikalā Respekts, kas atrodas Rīgā, Kr.Barona ielā 11, ir maldinošs uzraksts par darba laiku (darba laika beigas plkst.19:45 neatbilst patiesībai)!!! Lai gan 5 min pirms darba laika beigām durvis veikalam ir plaši atvērtas, pārdevējas klientus nelaiž iekšā un tie, kas tomēr pamanās ieiet, tiek izdzīti laukā!!! Kas tā par attieksmi? Varbūt tad pārdevējām vajag jau aizlēgt durvis un nodzēst veikalā gaismas jau plkst.19:40, lai nav jāizraida klienti. Kā arī ievēroju, ka veikalā pie sienas esošais pulkstenis, pēc kura mani izraidīja no veikala, rādīja nepareizu laiku (tas bija aizsteidzies uz priekšu). Varbūt vajag to noregulēt pareizi?
Joprojām nespēju noticēt, ka mūsdienās var būt tik nekaunīga attieksme pret pircējiem!!!

P

S s 13.09.2010

Nopērc sev vibratoru un tad nevajadzēs uz visiem dusmoties

A Agneshka 14.12.2010

lieki buutu skaidrot kapeec peedeejaas 5 min paardeveejas liek saprast ka veikals tuuliit tiks sleegts. To sapratiis tikai citas paardeveejas :)