www.sudzibas.lv ReaLat Darbinieku krāpšana

ReaLat - Darbinieku krāpšana

Uzņēmums piedāvā apmācības, kuras nesniedz nepieciešamo, lai darbinieks būtu sagatavots strādāt kā mārkleris. Netiek arī sniegti klienti, kuri potenciāli varētu iegādāties mājvietu tie ir jāmeklē pašam. Par apmācībām tiek pieprasīta samaksa pametot darbu, nesaņemot nekādu algu no uzņēmumu. Iesaku darbiniekiem izvairīties no šī uzņēmuma. Kā arī darbiniekam ir pašam jādodas uz dzīvokli vai māju un jāveic fotogrāfijas, iesaku izvēlēties citu uzņēmumu, kur šādi pakalpojumi jau ir iekļauti no uzņēmuma. Uzsvēršu, ka norādītie ieguvumi darbiniekam nav patiesi, ceļš, ko mēro darbinieks uz dzīvokli netiek apmaksāts, tas ir jāapmaksā pašam darbiniekam. Jārēķinās, ka potenciālie ienākumi arī būs zemi, jo tas ir mazs uzņēmums, kuram ir liela konkurence tirgū, iesaku izvēlēties lielāku nekustamo īpašumu uzņēmumus, kuriem klientu skaits ir daudz lielāks.

12 st atpakaļ

D