www.sudzibas.lv Prof.lv Preces nav un naudas arī

Prof.lv - Preces nav un naudas arī

17. jūlijā pasūtīju Finnfoam XPS putuplastu 6405.50 EUR vērtībā. Solīja piegādāt 2 nedēļu laikā. Pēc 3 nedēļām prece vēl netika piegādāta. Zvanu viņiem, bet tie tikai atbild, ka noskaidros, kas ir noticis, bet tā arī neatzvana. 21. augustā sazvanīju izplatītāju pēc kā es atsaucu pasūtījumu pie prof.lv. Solīja naudu atgriezt 5 darba dienu laikā. Šodien 3. sept. naudas kā nav tā nav. Katru dienu 2x zvanu, bet man saka, ka iedots grāmatvedībā uz izpildi. Man kaut kā liekas, ka Jums vajag citu grāmatvedi! Nu kā tā var būt, ka tik zināmai kompānijai ir tādas problēmas. Naudu paņēma, pasūtījumu pieņēma. Izpildīt nevar, nu OK, atgriežat naudu. Nu jau 1.5 mēn. pagājuši man darbi stāv. Naudu neatdod, nu bļāviens!

03.09.2024

B BN451 03.09.2024

uzņēmums bankrots visticamāk tu nedabūsi savu naudu.

Aktuāls tiesiskās aizsardzības process Ir
Nodokļu parādi VID (uz datumu) 194 341.30 EUR uz 29.08.2024

P Palīgs neskaidrajiem 03.09.2024

Tiešām domā ka grāmatvedis vainīgs?

A atissmits 03.09.2024

Saprotu, ka nē, bet ko man teikt?

Good Intentions 03.09.2024

Šādu summu točna pa priekšu nemaksātu. PTAC.