www.sudzibas.lv Prof.lv Maldinoša preču pieejamība un kavēta naudas atmaksa pēc pasūtījuma atcelšanas

AtrisinātaProf.lv - Maldinoša preču pieejamība un kavēta naudas atmaksa pēc pasūtījuma atcelšanas

Šis interneta veikals rada vilšanos. Reklamē preces, kuras it kā ir pieejamas noliktavā, taču pēc pasūtījuma veikšanas nācās gaidīt nedēļu. Pēc mana zvana viņi vainoja piegādātāju, un vēl pēc nedēļas gaidīšanas es nolēmu atcelt pasūtījumu. Naudu vēl neesmu saņēmis atpakaļ, lai gan jau pagāJusi nedēļa. Ļoti neiesaku šo veikalu vai arī veiciet pasūtījumus tikai bez priekšapmaksas.
Pasutījums: 1220934

23.09.2024

Atbilde no Prof.lv Support Pārstāvja atbilde 24.09.2024

Labdien!

Nevaram Jūs identificēt, kā klientu, lūdzu atsūtiet pasūtījuma numuru uz [email protected], lai varam precizēt radušos situāciju un rast risinājumus, lai kas tāds neatkārtotos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībā

Sūdzība veiksmīgi atrisināta username305 25.09.2024