www.sudzibas.lv Prof.lv Krāpšana, tukšie solījumi, naudas neatgriešana, naudas iesaldešana

AtrisinātaProf.lv - Krāpšana, tukšie solījumi, naudas neatgriešana, naudas iesaldešana

Nekādā gadījumā neveiciet šīm krāpnieciskie noskaņotam uzņēmumam priekšapmaksu. Nauda tiks iesaldēta, preces piegādes datumi tik sasolīti un netiks piegādāta attiecīgajos laikos. Naudu neatgriezis solītos 5 darba dienās. Telefonsarūnā tante visu laiku melo, skaisti atbild un runa.

19.09.2024

Atbilde no Prof.lv Support Pārstāvja atbilde 19.09.2024

Labdien!

Nevaram Jūs identificēt, kā klientu, lūdzu atsūtiet pasūtījuma numuru uz [email protected], lai varam precizēt radušos situāciju un rast risinājumus, lai kas tāds neatkārtotos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībā

Papildināts cpu 19.09.2024

pasūtījuma Nr. 1220441

Sūdzība veiksmīgi atrisināta cpu 20.09.2024

Naudu saņēmu atpakaļ. Jā pārdēvejs brīdinātu iepriekš, ka preci vajadzētu gaidīt mēnesi, tad sūdzību nebūtu. Nedrīkst mānīt klientus.

C