www.sudzibas.lv Prof.lv Krāpšana, maldināšana, nodokļu parāds

Prof.lv - Krāpšana, maldināšana, nodokļu parāds

14. Augustā pasūtīju sieviešu pilsētas velosipēdu ar norunu, ka piegādās 4. Septembrī - vienu dienu pirms dzimšanas dienas. 3. Septembrī redzu, ka pasūtījuma statuss nav mainījies t. I. , tas joprojām ir statusā "pasūtījums saņemts". Zvanu klientu servisam un Saka, ka velosipēds neesot atnācis no Lietuvas un piedāvā atgriezt naudu vai sūtīt no jauna un piegādāšot 6. Vai 9. Septembrī. Piekrītu sūtīšanai no jauna. 6. Septembrī pasūtījuma statuss nomainīts uz "gatavs saņemšanai", taču nekādas ziņas no kurjera. Pienāk 9. Septembris. Joprojām nav ziņu. Zvanu prof.lv. Saka, ka jāgaida kurjera zvans. Pienāk 11. Septembris - joprojām nav ziņu. Zvanu no rīta prof.lv. Joprojām kaut ko attaisnojas un Saka, ka sazvanīšot kurjeru un atzvanīšot. Neviens nav atzvanījis un pēc 18: 00 vairs neceļ telefonu. Es tiešām nesaprotu, kāpēc šādas iestādes vēl drīkst darboties un turpināt krāpt cilvēkus.

11.09.2024