Prof.lv - Krāpšana

Es pasūtīju “caparol” krāsu betona pakāpieniem interneta veikalā prof.lv 2024. Gada 04. Jūlijā, samaksājot par to 117,89 eiro, ar norādīto piegādi līdz 07 jūlijam. Telefona sarunās uzņēmuma darbinieki nepārtraukti stāstīja, ka krāsa noteikti būs, bet, ja es nevēlos gaidīt dažas darbdienas, uzņēmums varētu atmaksāt man naudu. Un tas notika regulāri, divu mēnešu laikā pēc pasūtījuma apmaksas! Jāatzīmē, ka Rīgā atrodas “caparol” krāsu ražotāja pārstāvis un produktu piegāde ir iespējama visīsākajā iespējamajā termiņā. Uzskatu, ka uzņēmuma darbinieki apzināti kavē manis apmaksāto preču piegādi un maldina klientus. Tas liek domāt, ka tā nav nejaušība, tā ir darba sistēma un prof.lv neiegūst naudu no klientiem, lai sniegtu pakalpojumus saviem klientiem, bet gan lai uz klientu rēķina risinātu savās finansiālās problēmas. Uzskatu, ka šie fakti liecina, ka uzņēmuma darbinieku darbībā ir krāpšanas pazīmes. 2024.03. Septembrī pasutijums tika atcelts, un man tika atmaksāta nauda. Nesaprotu, kur policija un prokuratūra skatās, ja uzņēmumam ir tik daudz krāpšanas faktu tikai "sudzibas.lv" interneta lapā.

09.09.2024

( ( ͡❛ - ͡❛) 09.09.2024