www.sudzibas.lv Prof.lv krāpniecība

Prof.lv - krāpniecība

pasūtījuma nummurs1221964 pl 24.o9 .2024 plkst.14:57 uzsākta uzdevuma izpilde , jo pārskaitīta nauda 550 euro55 centi - par saules kolektoru
Saules Ūdens Sildītājs (Kolektors) Suntask SCM22-01S 1715x1915x106mm , pirms pārskaitīju naudu sazinājos ar prof.lv pieejamo tālruni vai prece pieejama UN ATBID ,KA VISS IR PIEEJAMS -, prasa priekšapmaksu, kas jau liekas aizdomīgi..., par cik biju sadarbojies , kā juridiska persona ...sapratu , ka tas vajadzīgs uzdevuma izpildei... kad bija jāseņem pasūtījums sa/ņēmu atbildi ,ka pasūtījums atcelts un atriezīs naudu ko atbildēja ka tas tiks darīts 30.09,2024 datumā - nu ir 15 10.2024 un vairs manu telefonu neceļ - uzsāku likumīgu prasību no patērētāju aizsardzības , piesaistīšu TV UN SĀKU LIKUMĪGU IZDEVUMU PIEDZIŅU KAS NEAPROBEŽOSIES AR MANIEM SĀKOTNĒJIEM IZDEVUMIEM , BET JAU SEKĀM ... NEVIENAM NEIESAKU SAISTĪTIES AR ŠIEM VITUS SLUDINĀTĀJIEM

14 st atpakaļ

Papildināts raitisa sliktais 14 st atpakaļ