www.sudzibas.lv Prof.lv Atcēlu pasūtījumu, naudu solītajā termiņā neatgriež

Prof.lv - Atcēlu pasūtījumu, naudu solītajā termiņā neatgriež

Prof.lv mājaslapā 3.septembrī pasūtīju lokšņu siltinājumu, kurš mājaslapā uzrādījās kā "prece ir uz vietas". Nodomāju, ja jau prece ir "uz vietas", tad pāris dienu laikā jābūt piegādei. Divas dienas vēlāk, papētot sūdzības par šo iestādi, nolēmu sazvanīt klientu servisu un apjautāties vai mans pasūtījums saņemts un kad varētu notikt piegāde. Telefonsarunā izrādījās, ka prece jāsūta no ražotāja un tās būs vismaz divas nedēļas. Vienojāmies, ka tomēr pasūtījumu atceļu, jo nevēlos gaidīt. Klientu servisa darbiniece apstiprināja manu lēmumu, piebilda - ja tagad atceļu, tad nekādu problēmu un naudiņu atgriezīs 5 darba dienu laikā (parasti tas notiekot 1-2 darba dienās). Sarežģītāk esot, ja prece jau pasūtīta ražotājam.
Pagāja solītās 5dienas... naudas nav!
Vakardien sazvanīju klientu servisa darbinieci vēlreiz- un atbilde tā pati, kas jau minēta citās sūdzībās - nodos ziņu grāmatvedei! Un tā šis viss turpinās

15 st atpakaļ

V