Poldma kaubanduse aktsiaselts filiāle Latvijā - ofisa darbinieču zemais līmenis

Par ofisa darbiniecēm Poldma kaubanduse aktsiaselts filiālē Latvijā, vadībai Igaunijā būtu jāpievērš uzmanība personāla atlases procesam.Vai tiešām nav atbilstošākas darba kandidatūras?! Runas līmenis šajās tā dēvētajās darba intervijās ir zem katras kritikas,nepārsteigtu,ja šiem darbiniekiem nav pat pamatizglītības.Kas attiecas uz darbinieku izvēli pārdevējas/konsultantes amatam ,tas ir vienkārši briesmīgi,ja šādi darbinieki atlasa pārdevējus!Nav nekāds brīnums,ka darbinieku meklēšana šajā uzņēmumā ir pastāvīga un bez pārmaiņām.Kas attiecas uz pārkāpumiem kuru rezultātā tiek noņemts tā dēvētais bonus(naudas izteiksmē) pilnīgi neatgriezeniski nokļūst ofisa darbinieku kabatās.Esmu strādājusi šajā uzņēmumā un gribētu informēt Igaunijas vadību par to kas notiek Latvijas filiālē!Netērējiet savu laiku ejot uz šīm intervijām,jo tas viss ko tā dēvētais "ofiss" piedāvā ir nereāls.