Piejūras brīvdabas muzejs. Ventspils - Slikts serviss

Labdien. Dzīvoju Ventspils novadā. Un vēlos padalīties ne ar to labāko pieredzi Ventspils brīvdabas muzeju.
Esmu 3 bērnu mamma, un ar bērniem nolēmu apmeklēt muzeju. 20.07.20024 bērni nolēma sāk muzeja apmeklējumu ar mazbānīšu kodināšanai un pēc tam biļešu cenām iekļauto bānīšu modināšanu.
Un te sākās mūsu ne tik jaukākais piedzīvojums. Ieejam muzeja par ieeju pa tiešo pie bānīti. Kādu laiku stāvēju ar bērniem un prātoju kā tikt līdz peronam! Ievēroju ka pārējie viesi iet pa sliedēm un sliežu pārmijam jo tas ir vienīgais ceļš lai tiktu līdz peronam. Tad nu es arī devos pāri sliedēm. Klupdami krisdami bērni tika kur jātiek, bet ar ratiem tas ir kārtīgs izaicinājums. (celt, stumt, vilkt) .
Tad nu modinājām melno bānīti. Bērniem interese ir ļoti liela un jautājumi tā pat. Līdz to visu interesi izdzēš melno banīša mašīnists. Kura attieksme pret bērnu interesi bija vienaldzīga un strupa. Sapratām ka nav vērts ko jautāt tam ignajam melna banīša onkulim mēs devāmies tālāk.
Brauciens ar bānīti bija jauks. Un patīkams. Tik atkal lai tiktu ārā no teritorijas sākās vecais stāsts... Sliedes, pārmijas..

K

H Holodilniks 25.07.2024

Ne nu, es zin ka mes ventin rauj galotnes. Bet ko tu pipe tai novada, ka saprast nevar neko?