Piano Restorāns - Apkalpošana

Mēs vēlējāmies skaisti nosvinēt sieviešu dienu, tādēļ nolēmām doties uz restorānu "Piano" . Iepriekš izpētījām mājas lapā ēdienkarti un jau nojautām, ko pasūtīsim. Tika rezervēts galdiņš, iepriekš rezervētājs palūdza, lai izdekorē galdu, uz galda bija uzsviesti daži krāsaini akmeņi. Pasūtījām ēdienu. Sākumā tika atnestas interesantas maizītes ar garšaugu sviestiem (vienīgā gardā maltīte) Viens sviesta veids bija ļoti sasalis, tiešām, kā koks, un mēģinot šo sviestu uzziest, sviests vienkārši aizlidoja pa gaisu. Pirmkārt gaidījām aptuveni 5min kamēr mums pienāks klāt viesmīle, lai šo šmuci savāktu, otrkārt vietā neviens sviestiņu neatnesa. Tad atnāca ēdiens... Es biju pasūtījusi sparģeļu rissoto ar krāsnī ceptu buti. Kaut ko tik negaršīgu nebiju ēdusi NEKAD!!! Es pirmo reizi atstāju restorānā šķīvji praktiski neskartu. Rissoto bija kā pārvārīta putra un pilnīgi bez garšas, zivs arī nelabi smakoja, ne es ne mans vīrietis to ieēst nespēja! Viņa ēdiens bija nedaudz labāks (tītara iesmiņi) taču nūdeles arī bija pilnīgi bez garšas. Viesmīle redzēja, ka es vispār neēdu, kad nāca pakaļ šķīvim arī redzēja, ka ēdiens praktiski nav aizskarts, viņa pat nepajautāja, vai kas noticis, vai ir kādas problēmas, nekā savāca var teikt porciju, kādu atnesa viss. Ļoti negatīva pieredze un apkalpošana zem katras kritikas tāda līmeņa restorānam.