Peek"Cloppenburg - Serviss

Šai veikalā strādājošai meičai Elīnai Vanagai liksies, ka Jūs ejat pielaikošanas kabīnē, tāpēc viņa mudinās jaunekli Arti Dūmiņu dzīties Jums pakaļ uz autostāvvietu.

Artis Dūmiņš gribēs redzēt Jūsu somas saturu, viņam piebiedrosies aizdomīga paskata vīrelis nosļukušās drēbītes.

Kad izrādīsies, ka Elīnai Vanagai ir licies, ka Jūs esat iegājis pielaikošanas kamerā, kur tomēr neesat bijis un neesat neko zadzis no šīs lupatu bodes, un ka darbinieks Artis Dūmiņš (kas starp citu nestādīsies priekšā, neuzrādīs veikala darbinieka apliecību un visādā citādā ziņā Jums liksies neprofesionāls puika) būs velti lūkojies Jūsu somā un aizdomīgā paskata vīrelis būs velti blenzis Jūsu virzienā un vēl vismaz 10 citi klienti būs visā šai jezgā noskatījušies, veikala vadītāja, kura arī Jums nestādīsies Jums priekšā, teiks, ka visi kļūdās.

Atvainošanos par goda un cieņas aizskaršanu no šiem kaktu bodes darboņiem Jūs nesagaidīsiet.

Šī veikala darbiniekiem liksies aizdomīgi, ja neiepirksiet viņu andelētos Ķīnas ražojumus viņu zemās apkalopšanas kultūras veikalā, gatavojieties, ka šai veikalā būs jāizrāda Jūsu somas saturs aizdomīga paskata civilā tērptiem vīreļiem, ja nebūsiet neko iegādājušies.

K

B BOSS 22.03.2012

kkāda pilnīgi šizīga sūdzība. šķiet, ka autorei kkas ar galvu nav kārtībā.