Paulis Galanskis - Slikts darbs utt

Ja gadijuma jums piedava savus pakalpojumus Paulis Galanskis , kas uzdodas par cita celtnieku neiesaku, Bus problēmas, piedava savus pakalpojumus pa visu Latviju, jo daudzas vietas jau populārs , un tur vairs neviens darbu tam neuztic, pārsvara dzīvo bez darba, ka pēc tam noskaidroju.

I ilze Kruze 23.05.2016

hofmane savaa vaajraataa atkal izgaazusies!Vispaar shim portaalam buutu jauznjemas par pienaakumu paarbaudit shiis suusdziibas pirms publiceeshanas un izveerteet to objektivitaati!

P Paulis Galanskis 23.05.2016

paulis galanskis
pirmkart es nestradaju pa visu latviju, bet tikai riga un tai apkart kadu 50 km radiusa.
otrkart. man darbs netrukst un noiek ilgstosa sadarbiba ar darba devejiem, ta ka man pasam darbs praktiski nav jamekle, bet mekle mani.
treskart ja kads raksta sudzibu butu jabut konkreti par ko sudzas pateiktam, tas ieteikums tai rasai hofmanei kas pec manam domam te atzimejusies.
jo vina draugos man personigi pat draudejuse, par ko es esmu ari vairakas reizes sudzejies draugu.lv administracijai. un si visdrizak vinas iedomata atriebiba man

I ilze Kruze 23.05.2016

interesanti,kapec shis suudzeetaajs ir anoniims un neuzraada kaadu tieshi pakapojumu Galanskis vinjam ir veicis un ko ne taa kaa vajag padariijis???Vispaar shitos taustinju klabinaatajus buutu pie atbildiibas jaasauc,jtaa jau jebkuru var apmelot.Varbuut Galanskis o arbu paaraak labi veic,un kaads noshnjurcs konkurets censhas iegrietz.