www.sudzibas.lv Pata AB Pasūtījuma neizpildīšana

Pata AB - Pasūtījuma neizpildīšana

Labdien.Diemžēl negatīvākā pieredze kāda vien var būt. Pasūtīju kokmateriālus, reklamējas jau nu baigi, pa visām radiostacijām, bet nekā no tā visa skaistā tur nav ne smakas.Pasūtījums diezgan liels apmēram 10 kubikmetri sagatavoti zāģmateriāli pēc konkrētiem izmēriem. Noformējam pasūtījumu un gaidu kad tad man zvanīs un teiks, ka ir gatavi, bet paiet pāris nedēļas un nekā. Zvanīju, jautāju, atbildēja, ka viss procesā. Gaidīju vēl nedēļu, atkal zvanīju - tie paši solījumi. Saplānoju laiku, aizbraucu uz vietas aprunāties, projekts gaida - vajag materiālu, taču atbilde seko interesanta - kolēģis, kas pieņēmis pasūtījumu tagad ir apslimis un vairs neviens neko nezin. nedzīvojam jau akmens laikmetā, ir taču viss datorizēts, sistēmā taču jābūt. Gaidīju vēl nedēļu atkal zvanīju interesējos kad būs gatavs man pasūtījums, taču atbilde nepārsteidza, kolēģis slims, materiāli gatavojas. Nu ir pagājis jau vairāk kā mēnesis no viņu puses nav ne zvanu ne e-pastu un ne smakas no materiāliem.

H

D Docismadona2 22.06.2018
Krāpšana

Latvijas puiši sev ceļ mājas un braukā ar krutiemautiņiem bet ko tu nopelni vācijā viņiem tu nesaņem .ja kas zvani man es visu jums izstāstīšu mans numurs 22414299