www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Vilciena bremzes čīkstēšana

Pasažieru vilciens - Vilciena bremzes čīkstēšana

Esmu braukusi ar jauno vilcienu posmā Rīga-Ogre 20:23. Atbrauca vilciens Vagonu parkā, un bremzes sāka nenormāli čīkstēt, kā vecie vilcieni. Vēl pie tam mašīnists pat strauji bremzē. Ir tāda iespēja salabot jaunos vilcienus? Man jau ausis sāp klausīties kā vilcieni čīkst.
Kad jau atbraucām galamērķī Ogre, mašīnists katras 5 sekundes sāk strauji bremzēt un sākās čīkstēšana, iekšā vagonā bija troksnis.. Ļoti forši man un citiem pasažieriem.

05.06.2024

A asdasd123 05.06.2024

ну RVR вы развалили , осталось только на чешском г0вне кататься . наслаждайтесь =)

A Arxx 06.06.2024

Vēl derētu padomāt jaunajos vilcienos par kondensātoriem vasarā kas pūš auksto gaisu. Tos vajag noregulēt tā lai nav tik auksti kā ziemā tad kad darbojās.

apaļš ābols 06.06.2024

Īstenībā vilcienā kurā es braucu uz Rīgu bija auksts gaiss utt, varbūt dažiem vilcieniem nav vai nestrādā normāli kā vajag.

L Lana Lijurova 06.06.2024

Viss ir kārtībā ar jauniem vilcieniem

M mirstigais 06.06.2024

pienāks ziema un tad redzēsim :D

L Lana Lijurova 06.06.2024

Man nekādas problēmas nebija ar jauniem vilcieniem

ž žurcis 06.06.2024

Vivi ir super!