www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Slikts serviss, kaitējums cilvēka veselībai

Pasažieru vilciens - Slikts serviss, kaitējums cilvēka veselībai

09.12.2024 13: 01
Iekāpu vilcienā 12: 55
Rīga-Daugavpils un pirms tam redzēju vīrieti kurs aizgāja uz atvērto tualeti, es arī gribēju, jo pēdējās grūtniecības stadijās man bieži jāskrien, pat ja biju jau pirms 15 minūtēm tualete.
Es ātri nometu mantas uz sēdekļa un atgriezos tualetē, konduktors aiztaisīja durvis tieši manā priekšā un teica, ka Rīgā nevar iet uz tualeti, bija palikušas kādas 5 minūtes līdz izbraukšanai, man fiziski nebija laika mana stāvokli skriet uz tualeti origo. Lai kā es jautāju, un vīrs lūdza sievieti-konduktori, lai man ļauj izmantot tualeti, es gaidīju gandrīz stundu un raudāju visu ceļu, līdz nonācām Ogres pilsētā. Bērns vēderā nemitīgi spārdīja urīnpūsli, knapi varēju paelpot un izturēju šo ņirgāšanos, parādījās vēdera tonuss un praktiski biju jau bezsamaņā!
Tas bija visbriesmīgākais ceļojums, pilnīga ņirgāšanā,
ja es prastu, es jau sen būtu par to iesūdzējis tiesā!

24.09.2024

R

I I_am_ilony 25.09.2024

Jūs norādat kautkādu mistisku datumu 09.12.2024, tagad ir tikai septembris. Decembrī mēs vēl pat Tuvu neesam.

S Spuris 25.09.2024

Mazliet padomā tad ,jo visticamāk cilveks ir uzraksījis kā mēdz rakstīt daudzās citās valstīs: sākumā menesis ,datums un gads. Varbū pa paradumam tā arī uzrakstīja .

I I_am_ilony 23 st atpakaļ

Tagad sapratu. Paldies!

N Nadezds 25.09.2024

Kāpēc elektrovilcienu vadītāji guļ vienā istabā ar konduktori? Un diriģenti mēģina izjaukt ģimenes? Tas ir vienkārši nepieņemami šādā uzņēmumā.

N Nadezds 25.09.2024

ViVi

S Spuris 25.09.2024

Jums nekas nav nokavēts,Datoru lietot protat ja ir elektronisks paraksts ,rakstiet sākumā pretenziju Latvijas Dzelzceļam + iesniegumu policijai aŗī. Tacu vajadzēja jau todien arī griesties pie ārsta uz apskati ,ja iespejam nodarīts veselībai kaitējums. Citās attīstītākajās valstīs tāds konduktors uzreiz būtu atlaists bez turpmākas iespējas strādāt ar cilvēkiem.Visticamāk kaut kur nakts maiņas tikai augļus fasēt,taču būtu arī iespēja viņam vairakus gadus restotu sauli skatīt .savukārt uzņemums maksātu nemazu kompensāciju.

RAMONA👀 25.09.2024

Konduktors ievēroja noteikumus. Atlaist neatlaistu. Bet tas neattaisno cilvēcīguma trūkumu.