www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Konduktori mēģina izjaukt ģimenes? Tas ir vienkārši nepieņemami šādā uzņēmumā.

Pasažieru vilciens par gulešsnu mašīnistemi kopā ar ko duktatoem vienā istabā - Konduktori mēģina izjaukt ģimenes? Tas ir vienkārši nepieņemami šādā uzņēmumā.

Kāpēc elektrovilcienu vadītāji guļ vienā istabā ar konduktori? Un diriģenti mēģina izjaukt ģimenes? Tas ir vienkārši nepieņemami šādā uzņēmumā. Un viņi gandrīz vienmēr strādā kopā vienā vilcienā. Kas viņus saved kopā un sākas nodevība. Kādus apstākļus esat radījis savā organizācijā? Iepriekš tā nebija. Ir ieteicams mainīt viņu darba apstākļus, un tas nenotiks nākotnē. Paldies par sapratni.

Papildināts Nadezds 25.09.2024

Žēl, ka jūsu organizācijā tas ir pieņemami.

N

RAMONA👀 25.09.2024

Kas Tev par daļu?

A anse22 1 d atpakaļ

A kas tu par virieti ja tavai sievai jastrada par konduktoru?!
Un spriežot pec teksta virietis tu nekads tapec samierinies ar ragiem un gaidi kad tevi sieva pasutis nah...j

S sannas 23 st atpakaļ

Ja tava sieva ir m*uka, nav atkarīgs kur viņa strādā, viņa tāpat drāzīsies ar visiem, ko satiks savā ceļā