www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Krāpšana, slikts serviss

Pasažieru vilciens - Krāpšana, slikts serviss

Biļete no Gaismas līdz Gaujai vivi.lv lietotnē maksā 2 euro, bet nopirkt biļeti nesanāk, jo pašlaik viņiem tur kādas problēmas radušās, kuras netiek risinātas cauru dienu. Sanāk nopirkt biļeti par 1,50 euro līdz Rīgai un tad no Rīgas līdz Gaujai vēl par 2 euro. Ja brauc divatā, sanāk pārmaksāt 3 euro. Tehnisku iemeslu dēļ iedzīvotāji maksā dubulti!

13.07.2024

B Bez_vārds 13.07.2024

Nabags... nabadziņš. 3eur... a kad maķī stāvi rindā pēc lielajiem komplektiem, tad gan lielu piķi izmest nav žēl, a te 3 eur...un jau nabags palicis.

G Gulbenietis 14.07.2024

Tev ir hronisks burgeru iztrūkums organismā

apaļš ābols 13.07.2024

Samaksāju 1.90 eur par biļeti caur vivi aplikāciju.. viss kārtībā

Atvainojamies par piedzīvoto situāciju! Paldies, ka aizgājušajā nedēļas nogalē izvēlējāties kļūt par vilciena elektroniskās biļetes pircēju! Diemžēl Vivi tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē nebija iespējama jaunu lietotāju kontu izveide, savukārt pastāvīgie klienti varēja bez problēmām iegādāties e-biļetes. Kopīgi ar telekomunikāciju operatoru tiek risināta problēma ar apstiprinājuma īsziņu nosūtīšanu jaunajiem Vivi mobilās lietotnes klientiem, ceram uz drīzu atrisinājumu.