Pasažieru vilciens - Attieksme

Ļoti bieži esmu saskārusies ar sliktu attieksmi
no vilcienu biļešu konduktora puses. Šodien es vienkārši biju šokā. Pie manis pienāk konduktore un pārbauda man biļeti ar manu 3+ goda ģimenes karti. Man šomēnes beidzas kartiņai termiņš un vairs kartiņa man nebūs pieejama, jo esmu jau pilngadīga un nemācos. Nu vot, konduktore man jautā vai esmu pasūtijusi jaunu kartiņu, es atbildu kad nē, jo kartiņa man vairs pieejama nebūs un šī sāk mani saukāt par slinķi, mulķi, jo nemācos. Es vienkārši šokā, kā vispār var kautko tādu teikt ja mani personīgi nepazīst, nezin iemeslu kapēc es neturpinu mācīties. Atlaist tādus cilvēkus goda vārds, šis vairs nav normāli.

12.09.2024

ž žurcis 12.09.2024

Tev tik atlaist. Iesi viņas vietā, ja jau nemācies un nestrādā?

Good Intentions 12.09.2024

Interesanti, kad tad tā.. Pilnīgi bieži..

Labdien! Atvainojamies, ja sajutāties neērti. Visdrīzāk konduktore kontroliere mazliet ar humoru centās aicināt Jūs turpināt mācīties un viņas nolūks nebija Jūs noniecināt. Kārtējās konduktoru kontrolieru apmācībās atgādināsim par turēšanos pie pasažieru apkalpošanas standarta. Paldies, ka braucat vilcienā!

Ja nu šī ir fake (neīsta) sūdzība?