Pansionats ABC - Zādzība

Mana masa pansionāta ABC uzturējās 4 mēnešus. Sakuma viss līkas ļoti labi mājīga istaba ar labierīcībām, laba ēdināšana. Biezi gadījās ka vilnas džemperi tika mazgāti 60 grādu temperatūra, rezultāta tie sarāvās un vairs nebija valkājami. Tad saka pazust personiskas lietas: labas kvalitātes kasmiras džemperi pirkti Anglija, veikala Hobbs, kvalitatīva mugursoma, naudas maks un maciņš ar 5 auskaru pāriem (ieskaitot no sarkana korala). Bet lielāka beda bija kad Pazuda mobilais telefons Galaxy, kurs tika pirkts pirms 7 mēnešiem no veikala 200e vērtība. Sakuma direktore Kristine solījās kompensēt, tad prasīja lai uzradu pirkuma čeku (to izdarīju), ka ari lai rakstu iesniegumu policijai(ari izdarīju). Viss beidzas ar to ka kompensāciju tā ari neizmaksāja jo: pēc direktores vārdiem: ” nav dokumenta par telefona izcelsmi (kāds absurds!) un nav skaidrs kur tas pazudis”. Ir skaidrs kur tas pazudis no nakstsskapisa pansionāta laika no 9.-14.01 2024. Mana masa bija guļoša, tātad viņa to nekur citur nevarēja fiziski aiznest. Es biju ļoti pārsteigta par šādu atbildi un tas ir tik netaisni, ka es kluset nevaru. Ja ne citādi, tad ar šo publisko recenziju es vēlos darīt zināmu, ka pansionāta ABC direktore Kristīne nav goda cilvēks. Ar cienu Anete Graudina