Ozolciems tūre - Slikts serviss

Kad izlēmu doties Jūsu izplānotajā ceļojuma tūrē ar autobusu uz Parīzi, biju tik prieka pilna, jo beidzot gatavojos piepildīt vienu savu sapnīti- Ceļojums uz Franciju. Taču ,brauciena laikā, lai arī cik pati nebūtu pozitīva un empātiska, saskāros ar daudz nepatīkamiem momentiem. No malas izskatījās, ka mēs piedalamies kādā realitātes ṣ̌ovā - skrienot pēc miliona. Iespējams.. tas ir paṣ̌as kompānijas vaina - plānojot ṣ̌o saspīlēto grafiku - uzliekot gidam neiespējamo par iespējamo. Jums paṣ̌iem vajadzētu piecelties no kabineta krēsliem un izbraukt ṣ̌o marṣ̌rutu ,izmantojot to paṣ̌u atveltīto laiku un ṣ̌ī paṣ̌a gida pakalpojumus. Jūs biját tik naski prasīt papildus samaksu par gidiem, gan Vācijā, gan Francijā. Taču, es neredzėju nekādu vajadzību, jo gids Vācijā- parādīja mums vietas kur notiek remontdarbi, stāstot ilgu laiku par savu privāto dzīvi un par vēstures faktiem ko var pateikt trijos teikumos. Mēs negatavojāmies vēstures eksāmenam, bet braucām atpūtā. Ļoti ẓ̌ēl, ka nesaņēmu jūsu kompānijas sms padalīties - Jūsu mājas lapā ar bildēm un iespaidiem, pirms Vācijas apmeklējuma. Jo bilde būtu būvniecības darbi un stikla logi kur sēž ministri (,,ļoti svarīga informācija,, ). Redzējām tik maz Berlīnē...dzirdējām tik daudz nevērtīgas informācijas. Ļoti daudzi no mūsu grupas bija neapmierināti. Tātad..tās nav tikai manas domas. Otrs, beidzot iebraucām Parīzē, tik liels prieks un esmu atvērta jaunām sajūtām aizmirstot to Berlīnes mazo, neizdevuṣ̌os tūrīti. Galu galā Francija bija tas mērķis. Iekāpa mūsu otrs gids Francijā. Vai tas tā var būt, atverot muti no viņa nāca alkohola smaka, saprotu esam Francijā..., taču nevienā darbā- reibuma stāvoklī nav ļauts pildīt savus darba pienākumus. Vienīgi pluss, ka viņṣ̌ interesanti pastāstīja par Parīzi. Taču, vēlos pievērst tieṣ̌i Jūsu vērību tam, ja Jūs mūsu gidei nodevāt informáciju, ka tas nav pieļaujams ,ka no grupas kāds kavē, tad es Jums nododu informāciju, ka Jums ir jānodroṣ̌ina savi darbinieki jebkurā pasaules vietā - darot darbu profesionāli un noteikti ne reibuma stāvoklī. Nākamais, ja Jūs piedāvājāt no kompānijas puses iegādāties savlaicīgi biļetes uz apskates objektiem, tad sniedziet laicīgi un pilnīgu informāciju. Nevis iekasējot naudu, jo likumi mainās. Vai to nevajadzēja zināt jau laicìgi? Turklāt, savlaicīgi noskaidrot kur ieeja, kur pulcēties, nevis ,,mētāties,, no viena gala uz otru. Tas ir mūsu laiks par ko mēs Jums kompānijai maksājām- uzticoties, ka tiekam aizvesti un ievesti apskates vietās. Pretėjā gadījumā kāda jēga izmantot Jūsu pakalpojumus? Maldīties mēs varam paṣ̌i , individuālā braucienā. Ja gids nav zinājis, tad tā ir Jūsu kompānijas vaina. Es ar Jums līgumu slēdzu, nevis ar gidu. Paviršība par daudzām lietām. Pozitīvais: mēs ,atmetām ar roku, Jūsu kompānijas programmai un devámies paṣ̌i apskatīt skaistās Francijas vietas...nenožēloju ne minūti. Redzēju 6 h visu ko bija vērts redzēt Parīzē, skumīgi par tiem, kas palika ar gidu Luvrā. Pozitīvs, ka sapazināmies ar jaukiem cilvēkiem. Pozitīvs tas, ka ṣ̌oferīṣ̌i superīgi, profesionāli un saprotoṣ̌i, neskatoties, ka vienu nakti palika bez viesnìcas numuriņa -Jūsu kompānijas nolaidības dēļ. Uzskatu, ka viņiem tieṣ̌i otrādi jābūt atpūta 100% , jo atbild par mūsu droṣ̌ìbu ceļojuma laikā uz ceļa. Vai redzat visas ṣ̌īs nepilnības? Iesaku Jums pārdomāt 100x pirms piedāvāt ceļojuma tūres.

3 st atpakaļ

C