www.sudzibas.lv Otra Elpa Slikts serviss

Otra Elpa - Slikts serviss

Sveicināti šodien iepirkos veikala "otra elpa" sakuma aizbraucu uz brīvībās ielu nopirku preci 18.50 euro vērtība vairāk neko nevarēju tajā veikala atrast un devos uz stabu ielu lai nopirkt preci uz 1.5 euro lai saņemtu zīmogu atlaizu kartei bet stabu iela man atteica likt zīmogu kaut 2 reizes tā darīja es speciali iztērēju naudu ceļam 2. Cilvēkiem nopirku preci pēc tam ar mani Saka runāt ka ar kaut kādu ubagu. Sorry nu ka ta var ja 2. Reizes summējat bet tagad ne. Ceku uzradīju zel 10 procentu kartinu es jums atnesu preces uz vairākiem simtiem euro un pret mani tāda atieksme. Isteniba just vārējat tos stampus likt par atnesto kaut ko dot pērti nevis tikai nemt. A te reāli iztērēju 25 euro bet saņēmu spļāvienu seja.