www.sudzibas.lv OLGA SELAVINA Īzīrē izdomātus dzīvokļus

OLGA SELAVINA - Īzīrē izdomātus dzīvokļus

Lūdzu neuzķeraties, uz sievietes solījumiem, kura "itkā" atrodas Vācijā un izīrē dzīvokli Brīvības bulvāri 19, ievieto sludinājumu par zemākas tirgus vērtības cenu, lai cilvēki vairāk viņai rakstītu, protams, ka sazvanīt nevar par norādīto tel. nmr.
Nākošā dienā viņa Jums lūdz lai ieskaita naudu, jo "Jūs kā potenciālie īrnieki,man likāties atbilstošākie,tāpēc ar Jums piedāvāju pirmajam". Pielikumā OLGA SELAVINA nosūta parakstītu līgumu, protams, ka bez sava personas koda, un lielākais stulbums, ja dzīvokļa nmr. reāli tāds nepastāv kādu viņa uzrādīja līgumā.

OLGAS SELAVINAS VĒSTULE:

Sveiki,

Šeit sakarā ar dzīvokli,ko vēlējāties izīrēt,esmu pārsteigta,nebiju gaidījusi tādu pieprasījumu,laikam tirgus ir atguvies pēc krīzes gadiem.
Pati pastāvīgi uzturos Vācijā un dzīvoklis vienkārši stāv tukšs,man galvenais ir kārtīgi īrnieki ar pastāvīgiem ienākumiem,lai nebūtu nekādas problēmas.
No sākuma biju domājusi dzīvokli izrādīt visiem gribētājiem reizē,lai vienā reizē atbraucot visu varu nokārtot,t.i.,parakstītu līgumu ar īrnieku,bet par cik interesentu ir pārāk daudz es visiem dzīvokli izrādīt vienkārši fiziski nevaru. Ja Jūs tiešām esiet gatavi ņēmēji,lūdzu, Jums dzīvokli rezervēt iemaksājot rokas naudu viena mēneša īres apmērā,t.i.,250 EUR uz manas bankas kontu.

Pielikumā īres līgums,kuru abas puses aizpildīsim klātienē 9. maijā. Lūdzu izlasiet to,tur atrunāta arī rokas naudas iemaksa tas mērķis un tā tālāk.
Jūs kā potenciālie īrnieki,man likāties atbilstošākie,tāpēc ar Jums piedāvāju pirmajam.

Rekvizīti;

"SEB" banka
Olga Selavina
LV42UNLA0050019365078
Summa 250 EUR

Līdzarto dzīvokli būsiet rezervējis sev,un līdz Jūsu apskatei un līguma noslēgšanai nevienam citam pirms Jums neizrādīšu,gadījumā,ja izlemsiet tomēr neņemt,dzīvokļa apskates laikā,atgriezīšu iemaksāto rokas naudu.

Tā pēc tam būs kā drošības nauda,lai segtu iespējamos zaudējumus,ko atpakaļ saņemsiet īres termiņa beigās un reizē tādā veidā dzīvokli rezervēsiet sev.
Pati Latvijā būšu no 8. maija vakarpusē,tad ar varam satikties un es nodošu Jums dzīvokļa atlsēgas un parakstīsim īres līgumu,ievācoties Jums būs jamaksā vēl tikai par tekošo mēnesi,t.i,vēl 250 EUR. Ja nu akurāti,kaut kas nepatiks,vai vienkārši pārdomāsiet, atgriezīšu Jūsu iemaksāto rokas naudu klātienē tiekoties.

Lūdzu apdomājiet,un ziņojiet,man ir arī citi gribētāji,lai vienkārši zinu,ko atbildēt.

Paldies.

Ar cieņu,