www.sudzibas.lv Ojārs Čerņevskis zaglis, melis, slaists

Ojārs Čerņevskis - zaglis, melis, slaists

Izvairieties no jebkādas sadarbības ar Ojāru Čerņevski, personas kods 170373-10928, draugiem.lv ir Ojārs Čerņevskis (Oicis).
Biju vienojies par viņa pakalpojumu izmantošanu saimniecībā, viss beidzās ar to, ka priekš manis nekādi darbi netika izdarīti, savām rebēm tika salauzta visa mana tehnika (traktors, kvadracikls, u.c.), salauza svešu tehniku, no svešas tehnikas bez atļaujas izpumpēja degvielu, ļoti slikti izturās pret instrumentiem un iekārtām, pamet darba vietā, nerūp to stāvoklis, bez atļaujas izmanto citas un svešas lietas (tehniku, instrumentus, utt), dara to pat ja aizliedz, melo, noliegs kaut kādas problēmas pat neskatoties uz to, ka tikai viņš viens to ir darījis. Pie pirmās iespējas sāk mazas zādzības, lai to nepamanītu, tālāk jau turpinās lielos apmēros. Ir tiesāts par metālu zādzību un to nodošanu uzpirkšanas punktos, kopā vismaz trīs epizodes (nosacīts sods), iespējams ir arī citi noziegumi, tāpēc tika izmests no Zemessardzes. Ir meita, bet par to nerūpējas, tāpēc RD Bāriņtiesa viņu sodīja, nemaksā alimentus, skatīt RD komisijas lēmumu 1.Par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu. Nr. D57 9-35-4, LAPK, 173. panta 1. daļa, Ojārs Čerņevskis, RPP/Bērnu lietu AK. Rūpējas tikai pats par sevi, sev pienākošos pieprasa ļoti uzstājīgi, it sevišķi samaksu par padarīto (kaut gan neko negrib darīt), darbus izdara ar novēlošanos vai vispār neizdara neskatoties un daudzkārtējiem atgādinājumiem, nepilda noslēgtās vienošanās, atsakās atzīt tādas, pat ja tās ir fiskētas rakstveidā. Saka, ka izdarīs darbu, kad būs siltāks, pēc tam ir par siltu, tad ir par aukstu, tad lietus līst, tad vēl kaut kas, un tā neveic savus pienākumus, bet samaksu pieprasa, jo vēlāk to izdarīs.
Hobijs makšķerēšana, sevi uzskata par ļoti lielu speciālistu zvejas lietās, jo ilgajos bezdarbības laikos ir makšķerējis Daugavā.
Nav pabeigta vidējā izglītība. Nav kredīti, jo tādam neviens nekad nedod un nākotnē nedos kredītu, tāpēc ir parādā citiem dažādas naudas summas.
Izvairieties no jebkādas sadarbības ar Ojāru Čerņevski, personas kods 170373-10928, jo sadarbojoties riskējiet kļūt par vainīgo noziedzīgā nodarījumā, kā viņš to izdarīja ar manu kaimiņu (uzzināju, kad kaimiņš man atzinās).
Tāpēc izvairieties no jebkādas sadarbības ar Ojāru Čerņevski (OJĀRS ČERŅEVSKIS), personas kods 170373-10928.

J