www.sudzibas.lv Nike Yogas zeķes Nike Woomen ir ļoti neprofesionāls un klientam nav lojāls pēc-pirkuma serviss

Nike Yogas zeķes - Nike Woomen ir ļoti neprofesionāls un klientam nav lojāls pēc-pirkuma serviss

Nike Woomen ir ļoti neprofesionāls un klientam nav lojāls pēc-pirkuma serviss. Nike woment veikalā nopirku Yogas zeķes, speciālās – samaksāju 25Ls. Pārdēvēja pārliecināja, ka zeķes ir One size un stiepjas līdz 41 izmēram. Man ir 39 izmērs, uzvelkot, sapratu ka man tas zeķes neder, jo visas šuvās spiež un iegriezās kājās. Atpakaļ preci Nike women atteicies mainīt pret naudu, lika rakstīt sūdzību. Atnāca atbilde ka zeķes atbilst kvalitātei. Uz mana jautājuma , kā jūs pārbaudījāt kvalitāti, atbilde sekoja: “Ar rokam pastiepu”… tā zeķes atpakaļ nepieņēma, vilkt un vingrot arī nav iespējams. Vairs Nike Women veikalos neiepērkos, dārgi un nedroši.

K