www.sudzibas.lv Neon Underground Maldinoša un krāpnieciska prakse

Neon Underground - Maldinoša un krāpnieciska prakse

Šis uzņēmums regulāri nodarbojas ar maldinošu un krāpniecisku praksi. Viņi sniedz nepatiesas produktu vizualizācijas, kas būtiski atšķiras no faktiskā izstrādājuma. Turklāt viņi apzināti maldina klientus par piegādes termiņiem, solot ātru piegādi, taču realitātē klienti ir spiesti gaidīt vairāk nekā mēnesi, līdz prece tiek piegādāta. Kad beidzot saņemtais produkts ierodas, tas ir zemas kvalitātes, ar vairākiem redzamiem defektiem un trūkumiem.

Papildus tam, uzņēmums atsakās labot produkta problēmas, kas ir pilnībā viņu atbildība. Tā vietā, lai izlabotu kļūdas vai piedāvātu risinājumu, uzņēmums vienkārši ignorē klientu prasības. Šādas uzņēmuma darbības rada nopietnas šaubas par tā uzticamību un godprātību. Nav ieteicams sadarboties ar šo uzņēmumu vai uzticēties tā sniegtajiem solījumiem.

Neon Underground 3 st atpakaļ

Paldies par Jūsu atsauksmi. Mēs kā uzņēmums augstu vērtējam visu klientu viedokļus, un katra komentāra mērķis ir palīdzēt mums uzlabot savu servisu. Tomēr vēlamies precizēt dažus faktus, kas, mūsuprāt, nav pilnībā atbilstoši Jūsu sniegtajam aprakstam.

Jūsu gadījumā pirms pasūtījuma apstiprināšanas Jums tika nosūtīta detalizēta produkta vizualizācija un tehniskais makets, kurā bija precīzi parādītas visas produkta detaļas. Pēc Jūsu apstiprinājuma mēs sākām ražošanas procesu, pilnībā balstoties uz Jūsu pieņemtajiem lēmumiem. Uzsveram, ka klients ir atbildīgs par apstiprinātajiem dizainiem un specifikācijām, jo mēs veicam izmaiņas tikai ar Jūsu piekrišanu.

Kas attiecas uz piegādes termiņiem, jau sākotnējā piedāvājumā bija skaidri norādīti paredzamie izpildes laiki, kas, kā varam apliecināt, bija saskaņoti un komunicēti.

Mēs arī centāmies ar Jums komunicēt un rast risinājumu visiem jautājumiem, taču, diemžēl, no Jūsu puses bija novērota agresīva un neiecietīga attieksme, kas apgrūtināja konstruktīvu dialogu. Mēs vienmēr esam gatavi sadarboties un risināt problēmas, ja tās tiek izvirzītas skaidri un argumentēti.

Mūsu uzņēmumam ir svarīga reputācija, un mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes produktus un servisu visiem mūsu klientiem. Ja Jums ir kādi konstruktīvi priekšlikumi vai jautājumi, mēs vienmēr esam gatavi atgriezties pie diskusijas un atrast piemērotu risinājumu.

Ar cieņu,
Neon Underground Komanda