www.sudzibas.lv Nekustamā īpašuma pārvalde Analfabētisms un neprofesionalitāte

SIA Nekustamā īpašuma pārvalde - Analfabētisms un neprofesionalitāte

Joprojām neesmu saņēmis atbildi uz 2024.gada 19.maija iesniegumu, lai gan saskaņā ar līgumu Pārvaldniekam tas jāizdara 10 darba dienu laikā. Pārvaldnieks SIA NIP (SIA ” Nekustamā īpašuma pārvalde”, Ģertrūdes iela 2-11, Rīga, LV-1010, PVN LV40003238943, Tel.: 67240638
e-pasts: [slēpt]@nips.lv) pastāvīgi pārkāpj līgumu, MK noteikumus un LR likumus. SIA NIP darbinieki iesniegumus vai nu pilnībā ignorē, vai arī atbild uz tiem ar lielu nokavēšanos un ne līdz galam. Kas noticis? Es nevaru to pateikt kategoriski, bet es nevaru atrast citu izskaidrojumu. SIA NIP darbinieki ir vienkārši analfabēti tiešākajā nozīmē. Tāpēc viņi ļoti ilgi lasa iesniegumus, nesaprot saturu un dažreiz nemaz nevar tos izlasīt. Viņi arī nespēj lasīt un saprast LR likumus. Tas attiecas ne tikai uz burtiem, bet arī uz cipariem. Vienīgo reizi viņi pārbaudīja ūdens skaitītāju 2022.gada 30.janvārī, skaitļa 342.223 vietā rēķinā ierakstīja skaitli 342.868, lai gan viņiem bija skaitītāja foto.
Novēlēsim SIA NIP darbiniekiem pabeigt pamatskolu un apgūt gramatiku un aritmētiku.

23.07.2024