Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Slikts servis, apsmiesana cilveku

Tatad es ar savu viru atputamies balle grizinkalna 23.06.2024 kur manam viram sanaca konflikts ar policijas darbiniekiem lidz ar to manam viram palika slikti ar veselibu tika izsaukta atras palidzibas ekipaza. Atbraucot uz vietu netika sniegta nekada palidziba, apsmeja manu viru par to ka vinam bija epilepsijas lekme apsaukaja, ekipaza bija tikai viena sieviete kura apsmeja viru otrs bija soferis. Aizvainoja vina mirusos vecakus... Lidz ar to es pieprasiju izsaukt citu ekipazu kuru mes ari gaidijam 1.30 stundas sie atbraucam vismaz parbaudija manu viru... Visam pasakumam mes pirmajam ekipazai pateicam ka mes to ta neattasim un zinosim talak ko vina atbildeja mums kapjot sava auto paradija tik videjo pirkstu..

Mes uzskatam ka tadiem cilvekiem nav jastrada tadas iestades un darisim visu lai butu atlaista lai iet uz tirgu tirgo kartupelus

mes t

25.06.2024

Atbilde no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Pārstāvja atbilde 26.06.2024

Pateicamies, ka sniedzāt informāciju, bet lai varētu izvērtēt minēto gadījumu, nepieciešamas precīzākas ziņas, tāpēc Jums nosūtīts privāts e-pasts.

T tainsīgatiesa 25.06.2024

sanaca konflikts ar Policijas darbiniekiem, ha ha
dabujat pa snuki no policajiem, un tagad čīkst:D
nemākat uzvesties publiskās vietās, sežat mājās pabiras.

0 0821sanita 25.06.2024

Tu biji notikuma vieta redzeji kas notika?! Neredzeji tad neruna? Es rakstu Vai tad sudzibu par policiju vai par atras palidzibas darbiniekiem? Varbut iesaku izlasit velreiz Un tad komentet...

T tainsīgatiesa 25.06.2024

@Rīgaspsihiatrijasunnarkoloģijasklinika lūdzu savāciet savu pacienti!

0 0821sanita 25.06.2024

Izskatas ka tev tur ir vieta :) lai jauka diena :)

RAMONA👀 25.06.2024

Konflikts ar policiju. Interesants pasākums bijis.

ž žurcis 25.06.2024

Kas jādara tāds, lai sanākfu konflikts ar policijas darbiniekism un vēl pie tam ģimenes pasākumā..

0 0821sanita 25.06.2024

Soreiz tiesam nebija cilveku vaina bet pasu policijas vaina.. Taka talakas ricibas lai izskata aukstak stavosi cilveki par viniem. Un pec kameram pateiks kuram ir taisniba Un kuram ne jo Policija sledza ieksa savas kameras tikai tad kad viniem tas bija izdevigi bet kad veica savas un atro palidzibas darbibas tas gan viniem nav piefiksets hmm intresanti kapec ta? .. Bet man ir viss no A lidz z nofilmets..

Good Intentions 26.06.2024

Konflikta cēlonis? Vīrs latviešu valodu prot? Vajag rakstīt iesniegumu policijā nevis sūdzību šeit.

T tainsīgatiesa 26.06.2024

iesniegums policiju pret policiju:D