Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Slikta izturēšanas

Tatad es ar savu viru atputamies balle grizinkalna 23.06.2024 kur manam viram sanaca konflikts ar Policijas darbiniekiem lidz ar to manam viram palika slikti ar veselibu tika izsaukta atras palidzibas ekipaza. Atbraucot uz vietu netika sniegta nekada palidziba, apsmeja manu viru par to ka vinam bija epilepsijas lekme apsaukaja, ekipaza bija tikai viena sieviete kura apsmeja viru otrs bija soferis. aizvainoja vina mirusos vecakus...lidz ar to es pieprasiju izsaukt citu ekipazu kuru mes ari gaidijam 1.30 stundas sie atbraucam vismaz parbaudija manu viru... Visam pasakumam mes pirmajam ekipazai pateicam ka mes to ta neattasim Un zinosim talak ko vina atbildeja mums kapjot sava auto paradija tik videjo pirkstu..

Mes uzskatam ka tadiem cilvekiem nav jastrada tadas iestades un darisim visu lai butu atlaista lai iet uz tirgu tirgo kartupelus

28.06.2024