Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Slikta attieksme

Labdien! Šodien, 07.06.2024. Plkst. 14.05 zvanījām 113, prasījām ko mums darīt situācija, pieaudzis vīrietis piekāva divus nepilngadīgus bērnus.
Līdz mums tika neatliekama palīdzība, un sāk pārmest bērniem, ar vārdiem “bērni nav balti un pūkaini, varbūt vecākiem melo, ka viņus piekāva, varbūt paši savā starpā sakāvās. ” un, piemēram, ja nākamreiz notiek kaut kas trakāks, no dispečera tiek izdarīts viss kas ir prasīts, atbrauc ātra palīdzība, pārmetumi, vēl padomā vai tiešām šis nebija saucamais “viltus zvans”.
Šī nav pirmā reize, kad tiek saukta ātra palīdzība un ir neciešama attieksme, ir bijis arī ar zīdaini, kuram temperatūra pārsniedza 39.8.
Šodien mūsu neatliekama palīdzība tika saukta no Dobeles.

Dažreiz vien liekas, ka vai tiešām ir vajadzīga tā neatliekama palīdzība, ja ir šāda attieksme. Vēlāk aizbrauc uz slimnīcu, un tur ārsti Saka “paldies dievam, ka jūs vispār atbraucat”
rodas jautājums, kam tad vispār neatliekama palīdzība ir vajadzīga.
Paldies jums “Mīļie dakteri, mēs pēc jūsu palīdzības vairs neskriesim!

07.06.2024

Atbilde no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Pārstāvja atbilde 07.06.2024

Pateicamies, ka sniedzāt informāciju, bet lai varētu izvērtēt minēto gadījumu, nepieciešamas precīzākas ziņas, tāpēc Jums nosūtīts privāts e-pasts.

P Pļuts 07.06.2024

tev ta nekas nepienakas