www.sudzibas.lv nav augstā ūdens Neziņa par situāciju, Pārvaldnieces Irēnas Brūklenes neinformētība par situāciju

nav augstā ūdens - Neziņa par situāciju, Pārvaldnieces Irēnas Brūklenes neinformētība par situāciju

Jau nedēļu nav Alīses iela 8, pirmā kāpņutelpa, iedzīvotājiem augstais ūdens, tikai karstais. Mājas apsaimniekotāja Irēna Brūklene , kura nebija nedēļas garumā sazvanāma, nemaz nav lietas kursā par augstā ūdens neesamību! Esam spiesti lietot tualetē karsto ūdeni, veļasmašīna nav izmantojama, jeb ar rokām jāpilda karstais ūdens, nomazgāties, ūdens temperatūras dēl nav iespējams ( dušā). Karstam ūdenim ir cits izcenojums, kas segs starpību par piespiedus karstā ūdens patērēšanu? Kad tiks novērsta radušā situācija? Nav nekāda paziņojuma par avārijas stāvokli! SOS!

S Smadzen'sVaig? 3 st atpakaļ

Zemais ūdens arī nav?

G ggg123 2 st atpakaļ

varbūt ir plīsis stāvvads, vai esat apjautājusi visus kāpņutelpas iedzīvotājus?
Neviens starpību nesegs, jo Jūs jau nedēļu "šādi" dzīvojat un necenšaties risināt situāciju. Pirmais, kas jādara, ja ūdens pazūd, pajautājam kaimiņiem, vai viņiem un, cik daudziem ir tāda problēma, un dodam ziņu apsaimniekotājam. Nevis gaidam ziņu no viņa. Var but daudz, dažādas avārijas situācijas. Kaut kad gada sākumā bija sižets ar līdzīgu situāciju Dzelzavas ielā, kur karstais ūdens iedzīvotājiem nebija mēnesi, jo vienā no dzīvokļiem, kur bij šī problēma nevarēja tikt iekšā.

D desumaize 1 st atpakaļ

Persona brūklene vispār ir fantastiska pārvaldniece ,kamēr nav "drāziens"no augšas ,kustības mav