www.sudzibas.lv Namdars V Nekvalitatīva celtniecība

Namdars V - Nekvalitatīva celtniecība

"Namdars V" darba vadītājs Viktors Grodjuks, darba sākumā, solīja, ka visu izveidos skaisti un izlabos defektus, bet gala rezultāts bija briesmīgs.Piemēram:1) Teica, ka iztaisnos sienas, taču tās joprojām ir šķības. Darba beigās, kad jautājām - kāpēc tā? - mums teica, ka it kā taču esot runāts tikai par kosmētisko remontu.2) Bijām paši nomainījuši logus un uzlikuši jaunas palodzes. Jaunās palodzes pēc remonta bija sabojātas. Sasistas, saskrāpētas.3) Sienas it kā bija krāsotas, bet vietām pat varēja redzēt, ka sienas nav krāsotas.4) Neprofesionāli ieliktas jaunās durvis - viesām durvīm bija spraugas augšējā daļā starp rāmi un durvīm. Vienas durvis vispār bija ieliktas šķībi. Durvju rokturi vispār likās kā jau nolietoti - ļurkājās.5) Beigās pats darba vadītājs izlikās, ka neko nav solījis un attaisnojās ar kosmētisko remontu. Pats reti, kad bija ieradies apskatīt darbinieku veikto darbu.Nevienam neiesakām šo firmu, jo veiktais darbs ir briesmīgs.

D

I itkins 16.11.2015

Taisni vai neticās... Man gan par šo uzņēmumu ir pozitīvas atsauksmes...
Varbūt pie vainas pats pasūtītājs???

R Raimonds Upelnieks 16.11.2015

Kā tas ir: "bijām runājuši tikai par kosmētisko remontu?"; "itkā bija krāsotas sienas, bet nebija krāsotas". Nu, ja kaut kas nav izdarīts kā paredzēts līguos, tad nevajag maksāt par padarīto, iekams nav pabeikti darbi kvalitatīvi. Ir taču Patērētāju tiesību aizsardzības birojs un tiesa. Pārgalvīgi ir šādu info publicēt publiski. Var dabūt pa tauri arī.

R Raimonds Upelnieks 16.11.2015

Saistībā ar šo sludinājumu SIA "Namdars V" ir iesniegts iesniegums Saldus policijas iecirknī ar lūgumu izvērtēt tā ievietotāja atbildību LR Krimināllikuma 157.pantam (Neslavas celšana). Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

R Raimonds Upelnieks 16.11.2015

Lūdzu, domājiet, ko publicējiet. Ja darbu pasūtītājam ir pretenzijas par darbu izpildi, tad šāda rakstura strīdi, ja rodās, ir jārisina savstarpēji vienojoties, bet, ja nesanāk, tad tiesā. Neviens nav vainīgs, iekams nav stājies spēkā par to tiesas spriedums līdz ar to šāda rakstura nepamatoti sacerējumi kaitē tiesiskajām interesēm. Turklāt SIA "Namdars V" nav veikusi pasūtījumu izpildi, kuros būtu bijis jāveic šajā sludinājumā minētie darbi.

B Bikini 16.11.2015

Nevaru piekrist par sūdzībām pret Namdari V, Jo esmu piesaistijis šo firmu objektam : Rīgā, Sia Bikini veikala fasādes krāsošanā, Tallinas 75, Rīgā jūnija mēnesī! Atbrauca, pielaboja fasādes defektus un nokrāsoja! Atri, kvalitatīvi līguma termiņos un tāmes!
Iesaku katram pasūtītājam elpot līdzi savam objektam un runāt par to, kas neapmierina uz reiz, lai nerastos pārpratumi pēc darbu izpildes, un tad nebūs problēmu!

B Bikini 16.11.2015

Katram objektam ir sava specifika! Par Namdari V tikai labas atsaiksmes! jūnija mēnesī veica fasādes darbus un krāsošanu Tallinas ielā 75 SIA Bikini. Visi darbi tika veikti tāmes ietvaros un laikā!
Iesaku sadarboties ar Namdari V ! Un sekot izpildes darbiem nepārmaksājot!