www.sudzibas.lv Mr Fixer Neizsniedz čeku / rēķinu par tehnikas remontu

Mr Fixer - Neizsniedz čeku / rēķinu par tehnikas remontu

Par TV remonta darba kvalitāti sūdzību nav, par veiktā remonta termiņu arī sūdzību nav, bet šajā gadījumā sūdzība ir par veiktā norēķina par remonta darbiem apliecinoša dokumentu neizsniegšanu (čeks vai rēķins). Uz manu jautājumu par to, kā es pierādīšu, ka remonts veikts pie šī uzņēmuma, ja radīsies kādas tehniskas problēmas viņu dotajā garantijas termiņa laikā, kas ir 6 mēneši, saņēmu atbili, ka viņiem viss ir piefiksēts datorā un par to nav jāuztraucās. Tā arī čeku vai rēķinu nesaņēmu – ceru, ka šis uzņēmuma pārstāvis lasa Sudzibas.lv portālu, jo pazvanīju uz VID un noziņoju par šo uzņēmumu, lai tagad kārto jautājumus ar valsts iestādi, ja viņi izlems veikt kādu pārbuadi pie šī uzņēmuma.

T