www.sudzibas.lv Millzkalns Nepilnīgas informācijas un pakalpojuma sniegšana

Millzkalns - Nepilnīgas informācijas un pakalpojuma sniegšana

Nolēmām šīs garās ziemas brīvdienas izmantot lietderīgi, un aizvest bērnus uz kalniņu. Iepriekšējā vakarā sazvanīju Milzkalna informatîvo tālruni, lai noskaidrotu, vai arī bērnu kalniņš ir nopūsts ar sniegu, un kādas ir izmaksas, ja braucam pavizināties pa kalniņu ar ragavām. Atbilde bija sekojoša- jā, arī bērnu kalns ir nopūsts, un braucot ar ragavām jāmaksā nav nekas. Super! Nākošā dienā pacilāti, gatavi baudīt ziemas priekus, devāmies ceļā! Ceļš mums apmēram 90 km. Aizbraucām un piedzīvojām vilšanos. Pirmkārt, nekādas norādes, kur ir bērnu kalns, kur ragavu kalns. Otrkārt, izrādās aiz ozola ir tā saucamais ragavu kalns, bet tur nav ne sniegs uzpūsts, ne lāga kalns. Treškārt, uz bērnu kalna visu dienu darbojās sniega pūtēji, radot puteni un troksni. Izmantojama bija šī kalna pati mala. Bijām tur kopumā 4 stundas un labākus apstākļus nesagaidījām. Tāda ņirgāšanās par bērniem- pēc principa- ja neko nemaksājat, tad rijat dīķa ūdeni:) Neiesaku ar bērniem uz šo kalnu braukt, ja vien jūsu bērns nav slēpotājs.