www.sudzibas.lv Miķelītis Apkalpošanas serviss

Miķelītis - Apkalpošanas serviss

12.09.2015. bijām kāzu mielastā Sēmes pagasta kultūras namā. Visi viesi bijām pārsteigti par kafejnīcas" Miķelītis" apkalpošanas servisu - jaunam pārim glāzes uz galdu nebija uzliktas, alkohols viesiem arī nē. Kad pasniedza mums silto ēdienu, "tas saucamās galda meitas" aizlaidas, un viņu pienākumus nācas pildīt - jaunam pārim, vedējiem, viesiem. Saldais nebija atvests, auglu plate arī nē{ esot aizmirsuši, bet naudu savākt gan neaizmirsa). Nākošā rīta atbrauca tās galda meitas mazliet kaut ko pievaca uzklāja galdu, ja tā to var nosaukt. Katrā ziņā iespaids par meiteņu darbu, zem katras kritikas, sajūta , ka kafe priekšnieks bija savācis kaut kādas meitenes, kas vispār nesaprot kur atrodas, ko dara un kā jādara. Vienīgais plus, ēdieni bija baudāmi. Katrā ziņā svētkus sabojāt kafē bija izdevies, jo kaut ko tādu redzēju pirmoreiz, ka jaunam pārim ar viesiem jāņemas par virtuvi. Ja esiet izvēlējušies savam banketam šo kafejnīcu, tad padomājiet vai gribiet savā svētku dienā paši sevi apkalpot.