www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Pārdaugava Krāpšana, slikti darba apstakļi

MFD veselības grupa - Krāpšana, slikti darba apstakļi

Mīļie cilvēki, neesiet dumji un neuzķerieties uz vilinājumu strādāt MFD Veselības grupā! Darba apstākļi ir briesmīgi, netiek ievērotas pilnīgi nekādas darba drošības! Ja sevi satraumēsi, teika ka pats esi vainīgs, ne iekārtas, kas knapi velk dzīvotspēju! Neiesaku strādāt tur! Darbinieki, nāk un iet, neviens nepaliek patstāvīgi uz ilgu laiku! Lai dievs jūs pasarga tikt šajā sūdu kantorī pie šiem žīdveidīgiem kapeikpisējiem. Lai ir nolādēts šis firmas saimnieks un visi viņa pēcnācēji!
Normāliem labāk nesūtiet cv, paņems to kurš izmaisošāks, ar zemu pašapziņu, jo tāds kādu laiku labi vergos un neiebildīs par ikdienas murgu. Kad atkopsies, tad atlaidīs.
Vienkārši vajag pavērot cik veselīgu sejas krāsu tie sāk strādāt, un kādi stresaini un izmainījušies sejā pēc pusgada. Neiesaku šo vietu!
Darbs piestāv cilvēkiem bez vēlmes ko darīt labu savai nākotnei.

31.08.2024