www.sudzibas.lv Mere veikals Maza alga,slikta prieksnieciba

Mere veikals - Maza alga,slikta prieksnieciba

Stradaju veikala ''Mere'' 5 dienas.Stradaju adrese-Sergeja Eizenšteina iela 29.Tas bija 2021-2022 gada.No decembri lidz janvari.Stradaju par kraveju.Grafiks darba-divi caur divi.Menesa mainas-11.Par dienu maksa-25 euro.Grafiks bija 2 strada un divi brivs.Ja menesi pilno nostradajis-375 euro.Tas ir loti maza alga.Veikals vel bija neatverts.Tur vajag bija visas preces uzlikt uz savas vietas.Darba ligums iedeva uz rokas,jau ir plus.Prieksniece bija brunete,gadi 27 apmera.Videja auguma.Patsatavigi blauj,ka stradat vajag atrak un ka daram ne to ko vajag.Rampa bija bojajums uz grida,tur bija ne plauksta izeja dzelzcela no rampas un zale,bet bija kaut kads apals zem grida un bija neertigi savakt preces ar rohlu.Un vajag iznemt preces,no masina ar rokam.Es nostradaju 4 dienas pirms atvarsanai un viena diena kad veikals bija atverts.Tas bija uz ziemasvetkiem.Kad veikals bija atverts,es saku ka gribu aiziet projam.4 cilveki saja diena uzrakstija atvalinajumu pec pasas velesanas-aizgaji projam.Un vel prieksniece siviete ari pec kada laika aizgaja projam.Naudas samaksaji,bet labak tur nestradat.

A asdasd123 20.06.2024

welcome to latvia .