www.sudzibas.lv Mēness aptieka Melo par bezmaksas piegādi internetveikalā

Mēness Aptieka - Melo par bezmaksas piegādi internetveikalā

Mēness aptieka savā eveikalā melo par bezmaksas piegādi! Norādīts info, ka no 4,99 piegāde ir bez maksas. Salasīju grozu veltīju tam laiku, bet kad nonāca līdz pasūtījuma noformēšanai... Parāda piegādes variantus. Visi pakomāti = piegādes maksa. Tāda situācija jau 2 reizi. Protams nesūtīju. Bet pasūtīju to aptieku... Tā ir mērktiecīga melošana. Apzināta cilvēku maldināšana.

24.08.2024

F

Good Intentions 24.08.2024

SMARTPOST ir bezmaksas.

F Faktsfakts 24.08.2024

Kāds smartpost. ?!Kurš ir nezināms. ! Manā dzīvesvietā neesošs. Mums ir omniva.dpd.un Latvijas pasts.

Good Intentions 25.08.2024

Ja nemāki lasīt, tad pats vainīgs. Viņi konkrēti runā par smartpost un nevienu citu.

A Anda 25.08.2024

Jūs lasīšanai vai uztverei problēmas, ļoti korekti norādīts, kādiem piegādes veidiem nav jāmaksā, šeit jūs tikai savu stulbumu paradījāt, neviss sūdzību uzrakstījāt 😂😂😂😂😂😂😂

A Anda 25.08.2024

Un Mēness aptiekas sadaļā, piegādes, viss ir aprakstīts ...kur,kam, no cik piegāde ir bez maksas...

Good Intentions 25.08.2024